Жива розмальовка 3D казка "Три ведмеді"

Код: 615891
Кешбек 1 грн
129 грн
- 39 %
Ваша знижка 50 грн
129 грн
79 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  "Три ведмеді"

  Захоплююча історія маленької дівчинки Маші стане ще ближче до своїх читачів за допомогою нової технології доповненої реальності. Тепер можна не тільки прочитати, але й розфарбувати все в ті кольори, які Вам здаються найбільш придатними, створити свій власний мультфільм і насолодитися в повному обсязі всією атмосферою казкового світу.

   

  На одній сторінці — оригінальний малюнок у фарбах, на інший — тільки контур фігур. Дитина повинна все самостійно розфарбувати, підібравши правильно або по своєму смаку палітру олівців.

   

  Додаток Devar Kids

  Встановіть безкоштовний додаток Devar Kids на мобільний телефон або смартфон. Саме з його допомогою звичайні книжкові сторінки перетворюються в живі розмальовки 3D. Технологія в своєму роді унікальна, так як дозволяє дитині побачити через екран об'ємну фігуру діда, що тягне з землі ріпку, колобка та інших казкових персонажів.
   

  Розвиваюча казка

  Мета книги – пробудити у дітей інтерес до читання. Творці знайшли ефективний спосіб: доповнити історію за мотивами російської народної казки анімованими картинками, які створює сама дитина. Ритмічний текст добре лягає на слух, розвиває у дітей сприйняття мови, збагачує словниковий запас, тренує пам'ять.

   

  Розфарбовуючи картинки, дитина вдосконалює рухливість кисті і дрібну моторику, увагу і акуратність. Творче заняття розвиває уяву, дозволяє передати власний погляд на світ. Помістіть казку "Три ведмеді" в 3D-реальність з живою розмальовкою!
   
  Жива розмальовка 3D казка "Три ведмеді"
  Кешбек 1 грн
  129 грн
  - 39 %
  Ваша знижка 50 грн
  129 грн
  79 грн
  Кешбек 1 грн