Жива розмальовка 3D казка "Вовк і семеро козенят"

Код: 615890
Кешбек 1 грн
129 грн
- 23 %
Ваша знижка 30 грн
129 грн
99 грн
Кешбек 1 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  "Вовк і семеро козенят"

  Жива розмальовка 3D казка "Вовк і семеро козенят" переносять вас на казкову галявину, де розгортаються сюжети улюблених дітьми історій. Особливо чудово те, що дитина сама стає учасником і співтворцем казки. Вона вигадує, як виглядають герої, а потім захоплено спостерігає, як вони оживають на сторінках книги.

   

  Ігрові можливості 3D казки-розмальовки

  Жива розмальовка «Вовк і семеро козенят» перетворює вашого малюка в мультиплікатора. Спочатку він створює кадри майбутнього мультфільму, розфарбовуючи картинки на сторінках книги. На кожному розвороті представлені готовий зразок і контури малюнку -– всього 7 сценок за сюжетом казки. Повторіть наведений приклад один в один або проявіть фантазію і продумайте зовнішній вигляд героїв самостійно. Чим детальніше ви намалюєте їх, тим цікавіше буде гра.

   

  Щоб оживити казку, скористайтеся спеціальним додатком Devar Kids для мобільних пристроїв. Скачайте його безкоштовно і активуйте за допомогою коду з заднього боку обкладинки. Наведіть телефон на розфарбоване зображення і насолоджуйтеся рухомими картинками. Ось вовк крадеться до будиночка, а ось врятовані козенята біжать до своєї мами. Таке «читання» занурює дитину в атмосферу казки, робить його безпосереднім учасником.

   

  Герої опиняються в доповненій реальності, тобто при наведенні на зображення поруч з ними з'являються і інші елементи - наприклад, хатинка козенят. Гра супроводжується звуком - пристрій читає текст казки.

   

  Розфарбовуючи картинки, дитина вдосконалює рухливість кисті і дрібну моторику, тренує увагу і акуратність. Творче заняття розвиває фантазію, дозволяє передати власний погляд на світ.

   

  Створіть свій мультфільм по відомій казці з 3D-розмальовкою!

  Жива розмальовка 3D казка "Вовк і семеро козенят"
  Кешбек 1 грн
  129 грн
  - 23 %
  Ваша знижка 30 грн
  129 грн
  99 грн
  Кешбек 1 грн