Жива розмальовка 3D "Живі герої"

Код: 615892
Кешбек 2 грн
119 грн
Кешбек 2 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  «Живі герої»

  Розвиваюча розмальовка з цікавими фактами російською та англійською мовами перенесе дитини у чарівну країну. Там вона подружиться з казковими персонажами: драконами, що дихають вогнем, милими цуценятками і кошеням, поні, феєю квітів, русалонькою і іншими героями світу DEVAR. Ця книга розвиває: дрібну моторику, мову, сприйняття англійської мови на слух, інтелект, увагу і пам'ять.

   
   

  Як це працює

  Щоб оживити свого персонажа, вам знадобляться: розмальовка, олівці або фломастер, а також смартфон або планшет, на який слід завантажити безкоштовний додаток Devar Kids c AppStore або GooglePlay. Коли малюнок буде готовий, необхідно запустити додаток і направити камеру мобільного пристрою на зображення, яке розмалювала дитина і герой, створений дитиною, оживе прямо на екрані.

   

  Запускайте анімацію, натискаючи на синю кнопку у додатку DEVAR kids. Як тільки персонаж зупинився на місці, знову натискайте синю кнопку. Колір для об'ємного персонажа береться прямо з картинки. Показуючи малюкові, що герой ілюстрації, яку він тільки-но розфарбував, може ожити у доповненій реальності, ви мотивуєте його закінчувати малюнок до кінця і бути більш акуратним.
   

  Виберіть у налаштуваннях англійську мову (американський прапор) і ви почуєте 42 цікавих факти про персонажів англійською мовою! Вони допоможуть дитині поліпшити сприйняття іноземної мови на слух і дізнатися більше про героїв казок.

   

  Слухаючи факти, ваш маленький чарівник дізнається незвичайні слова і назви казкових персонажів. Чути і вживати слова, значення яких малюк не до кінця розуміє – це важливий фактор розвитку дошкільняти. Факти озвучені актором. Щоб прослухати їх, натискайте на кристали під час анімації.


   
  Жива розмальовка 3D "Живі герої"
  Кешбек 2 грн
  119 грн
  Кешбек 2 грн