Скретч карта GPS навігація NavLux для Android 12 міс.

Код: 559979
Кешбек 5 грн
299 грн
Кешбек 5 грн
Доставка в загрузка...
  обмін/повернення товару протягом 14 днів


  НавЛюкс Android - це інноваційний продукт, створений з думками про водія, якому потрібна надійна навігаційна система для користування в реаліях українських автодоріг. Наша карта - це ліцензійний продукт, розроблений спеціально для навігаторів на операційній системі Android, з використанням величезного досвіду розробки карт для Garmin, світового лідера на ринку автомобільної навігації.

  Карта виготовлена ​​з повним використанням даних картографічного продукту НавЛюкс Garmin. Опис релізів карти НавЛюкс Україна для Android повністю узгоджений з релізами НавЛюкс Гармін.


   

  Ключові властивості НавЛюкс Android

  Ця програма дозволить перетворити ваш смартфон або планшет в повноцінний навігатор, який буде працювати без підключення до мережі Інтернет.


  На відміну від інших розробників, компанія проводить огляд місцевості, під час якого збираються всі необхідні картографічні дані (номери будинків, дорожні знаки, обмеження швидкості, дорожня розмітка та ін.). Це дає нам повну гарантію того, що карта буде відповідати реальній ситуації.

  До випуску чергового релізу проводиться додатковий моніторинг всієї території України і вносяться в карту усі зміни.

  На даний момент 93% населення України проживає в містах з преміум покриттям в карті НавЛюкс!

  Технологічні властивості НавЛюкс Android  NavLux.Point.Addressing.jpg

   

  Навігація до центрального входу

  Детальне покриття дворових проїздів. Навігація до потрібного входу.

  NavLux.jpg

  Допомога в дотриманні швидкісного режиму

  Функція попередження водія про обмеження швидкості, пересування в місті і за його межами буде безпечним. Жоден дорожній знак не залишиться непоміченим в картах з удосконаленим рівнем деталізації.
   

  NavLux.jpg

  Допомога на перехресті

  Зроблено на основі реальних досліджень місцевості! Нова функція вибору оптимальної смуги для проїзду перехресть допомагає безпечно і легко пересуватися по місту, згідно з ПДР.


   

  NavLusx.jpg

  Багатомовність - укр. / рос. / англ.

  Відтепер, з новою функцією багатомовності, є можливість шукати населені пункти, вулиці та об'єкти на зручній для користувача мові. Багатомовність реалізовано для назв усіх 30 762 населених пунктів України, а також для всіх назв вулиць в карті НавЛюкс..  NavLux-point-addressing-search-result_android.jpg
   

  Детальний пошук адреси

  За допомогою цієї функції тепер можна легко знаходити адресу з буквою, дробом або корпусом і будувати максимально зручний і точний маршрут на основі детального покриття проїздів.


   
  NavLux.jpg

   

  POI


  База даних важливих пунктів містить 261 000 POI. Більш ніж 160 000 POI мають телефони та інформацію за адресами.  hud_T.jpg


   

  Проекція команд з навігатора на лобове скло: HUD - display

  HUD-display - система, призначена для відображення даних на лобовому склі без обмеження огляду водія
   

  Характеристики покриття карти НавЛюкс

  • Геометрична коректність і точність щодо ПДР

  Дороги розділені відповідно до осьових смуг розмітки. Це забезпечує маршрути з коректними маневрами і під'їзди до місця призначення з відповідної сторони руху.

   
  • Актуальні дорожні умови і можливості проїзду

  Інформація про заборону поворотів, обмеження швидкості, напрямку руху і можливості проїзду збирається нашими фахівцями виключно з актуальної дорожньої ситуації.

   
  • Легальність

  НавЛюкс розробляється виключно на ліцензійному ПЗ Garmin, ESRI ArcGis і Manifold System з використанням сучасних супутникових знімків і ліцензійного картографічного матеріалу.

   
  • Підтримка користувачів

  Технічна підтримка від виробника на весь термін обслуговування. Карта тестується в реальних умовах штатними і позаштатними тестувальниками щодня і регулярно оновлюється.
   
  scratch_card.jpg
  Скретч карта GPS навігація NavLux для Android 12 міс.
  Кешбек 5 грн
  299 грн
  Кешбек 5 грн