Бігова доріжка Polar ITREAD (Grey)

Код: 630143
2 товари Gray
колір Gray
 • Gray
  26 459 грн
 • Pink
  27 439 грн
Кешбек 529 грн
26 459 грн
Кешбек 529 грн
від 1 059 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів
   

  Бігова доріжка Polar ITREAD

   

  Особливості:

  • Рекордна легкість та мінімальна товщина
  • Повноцінне бігове полотно
  • 3 швидкісних зони із сенсорним керуванням
  • Якісні амортизатори, що знижують шум та вібрацію
  • Міцні матеріали та інноваційна конструкція
  • Вертикальне зберігання
   
   

  Витонченість, інновації та сенсорне керування

  Polar ITREAD - шедевр інженерної та дизайнерської думки. Вона поєднує в собі виняткову витонченість і новітні технології в галузі спорту. Це перша в світі бігова доріжка, виготовлена без зварювання, що збільшує жорсткість, стабільність і загальну безпеку рами. А сенсорне керування робить ваші тренування ще простішими й ефективнішими.

   
   

  Легкі композити

  Polar ITREAD до 80% легше за звичайні моделі бігових тренажерів. Завдяки високоякісному алюмінію та сучасним композитних матеріалам вона важить всього 25 кг. Це найлегша й найтонкіша бігова доріжка на ринку!

   
   

  Інтелектуальне керування швидкістю

  Отримайте більше від вашого тренування. Polar ITREAD - перша в світі доріжка для ходьби з сенсорним керуванням. Вона розділена на 3 зони, які регулюють швидкість за допомогою інфрачервоних сенсорів:

   
  • Повільна область
  • Область постійної швидкості
  • Область підвищеної швидкості (до 6 км/год)
   
   

  Ніякого тертя

  Стрічка бігової доріжки виготовлена з дуже щільного матеріалу з мінімальним коефіцієнтом тертя. Тому її механізм не потребує додаткового змащування.

   
   

  Максимум ефективності та комфорту

  Біполярний двигун з подвійним охолодженням забезпечує до 1 години безперервної роботи. Водночас, алюмінієві кронштейни спеціальної форми на 43% знижують рівень шуму та поглинають ударне навантаження.

   
   

  Витонченість мінімалізму

  Ця бігова доріжка повністю змінює всю естетику домашнього фітнесу. Команда інженерів витратила на її розробку понад тисячу днів. Результатом цього стала бездоганна тонка конструкція, два патенти на винаходи та сім патентів на інші корисні доробки, в тому числі і в дизайні.

   
   

  Зберігання за допомогою настінних магнітів

  Потужні магніти на задніх стійках Polar ITREAD дають великі можливості для зберігання цього тренажера: доріжку можна ставити вертикально біля стін, заховати в шафу або за двері. Місця вона займає зовсім небагато.

   
   

  Портативність

  Бігова доріжка Polar ITREAD настільки тонка, що її без проблем можна взяти з собою в офіс або в дорогу, поклавши у багажник автомобілю. Однак, при всій її компактності, тренажер має повноцінне бігове полотно - 120 см на 46 см. Тобто займатися з його допомогою буде зручно.

   
   
  Бігова доріжка Polar ITREAD (Grey)
  Кешбек 529 грн
  26 459 грн
  Кешбек 529 грн
  від 1 059 грн/міс