Пульсометр Polar H10 M-XXL (Black)

Код: 614311
Кешбек 48 грн
2 429 грн
Кешбек 48 грн
від 98 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Новий датчик серцевого ритму Polar H10 забезпечує розширений моніторинг серцевого ритму та має абсолютно новий алгоритм вимірювання. Polar H10 — це новітня розробка датчиків частоти серцевого ритму Polar.

  Новий нагрудний ремінь включає додаткові електроди, що запобігають перешкодам, щоб забезпечити точне і безпомилкове вимірювання частоти серцевих скорочень.

  Сумісність POLAR H10

  Сумісність з десятками провідних додатків для фітнесу, включаючи Polar Beat. Сумісний зі старими і новими продуктами Polar (які використовують або Bluetooth, або 5 кГц). Сумісність з устаткуванням внутрішнього тренажерного залу і додатками Polar Club та Polar Team.


   

  Захоплення яскравих спогадів за допомогою Polar і GoPro

  Ті, хто полюбляють пригоди, можуть використовувати новий датчик серцевого ритму Polar H10, Polar M600 та Polar V800, щоб захоплювати яскраві спогади за допомогою GoPro.

   

  Через діапазон серця з POLAR Н10

  Користувачі можуть підключати датчик серцевого ритму Polar H10 до камер GoPro HERO4 і HERO5 через Bluetooth та накладати дані зони серцевих скорочень безпосередньо на їх відеоролики GoPro.


  Новий датчик серцевого ритму Polar H10 відправляє дані про серцевий ритм у GoPro HERO5. Додавання даних про частоту серцевих скорочень над відеороликами не тільки покращує досвід для шукачів пригод, а й дозволяє їм по-справжньому продемонструвати і пережити свої спортивні досягнення.


   

  Основні функції Polar H10:

  • сумісність з усіма годинниками Polar, що використовують Bluetooth Smart або частоту 5kHz. Це означає, що H10 працює не лише з пульсометрами останніх років, але й зі старими моделями,
  • синхронізація з вашим смартфоном через Bluetooth Smart,
  • сумісність з найпопулярнішими фітнес-додатками, у тому числі з додатком Polar Beat,
  • вимір пульсу під час плавання.


   

  Що нового в POLAR H10?

  • якщо ви власник годинника Polar V800 або Polar M600, то ви можете синхронізувати їх з відомою екшн-камерою GoPro (моделі HERO4 або HERO5). Якщо при цьому ви використовуєте датчик Polar H10, то інформація про пульс та інші параметри буде накладатися одразу на відео без складного монтажу.
  • в H10 є додаткові електроди, що підвищують точність вимірювання.
  • датчик вміє зберігати дані про останнє тренування. Це означає, що вам не обов'язково мати при собі годинник, щоб зберегти інформацію про пульсі. Все, що вам буде потрібно, це при поверненні з тренування включити додаток Polar Beat і синхронізувати дані.

  Пульсометр Polar H10 M-XXL (Black)
  Кешбек 48 грн
  2 429 грн
  Кешбек 48 грн
  від 98 грн/міс