Тренажер для зап'ястя Yunmai Wrist Ball (YMGB-Z701)

Код: 636862
Кешбек 9 грн
499 грн
Кешбек 9 грн
від 20 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Компактний тренажер для зміцнення зап'ястя

  Yunmai Wrist Ball - дуже хороший засіб для зміцнення рук, яке має чудовий дизайн, гарну форму та надійну конструкцію. Завдяки досить компактним розмірам (70 х 70 х 55 мм) Yunmai Wrist Ball - один з небагатьох тренажерів, який ви завжди зможете взяти з собою.

  Регулювання рівня навантаження на руку

  Усередині пристрою розміщено спеціальне колесо, яке при повороті пристрою починає обертання навколо своєї осі, тим самим створюючи ізометричне навантаження на зап'ястя. Крім того, ви зможете самостійно визначити рівень навантаження, який залежить від швидкості обертання експандера. Регулярна розминка кистей рук тренажером, допоможе зробити їх сильнішими!

   

  Зосередьтеся на важливих завданнях

  Гіроскопічний тренажер Yunmai можна зарахувати до групи антистресових аксесуарів. Експандер допоможе відволіктися від емоційної напруги, заспокоїти нерви та зосередити увагу на виконанні важливих завдань.

  Ротер, який легко повертається у вихідне положення

  Виробник оснастив виріб спеціальним механізмом, який дозволяє внутрішньому ротеру (колесу) завжди повертатися у вихідне положення.

   

  Сприятливий вплив тренажера на організм

  Регулярні заняття лікувальною фізкультурою, зокрема вправи з пензлем, допоможуть розім'яти м'язи, зміцнити зап'ястя та дозволять налагодити травну систему.

  Мікс оцинкованого заліза та полікарбонату

  Експандер для рук виготовлений з поєднання оцинкованого заліза та полікарбонату, які досить стійкі до механічних впливів, що істотно продовжить термін експлуатації виробу.

   

  Керування зрозуміле навіть дитині

  Тренажер розроблений як для дорослих, так і для дітей. "Керувати" виробом дуже легко, все що необхідно опанувати - це слідувати вказівкою стрілок та постаратися "відчути" центр ваги в процесі обертання.

  Міцний та надійний

  Одним з основних матеріалів застосовуваних в експандері Yunmai Gyroball, є оцинковане залізо, яке дійсно можна назвати "міцним серед міцних". Цей матеріал не лопається, не сколюється й прослужить тривалий час.

  Yunmai Wrist Ball "дарує" гарний настрій

  Yunmai Wrist Ball - одна з небагатьох речей, яка не набридає. Швидше навпаки - це тренажер який допомагає "продукувати" позитивні емоції та зміцнювати руки.

  Декоративне підсвічування тренажера

  Інтегровані декоративні вогники, створюють миготливе світіння під час обертання тренажера. Такий ефект забезпечує естетичне задоволення і по праву є одним з плюсів такого цікавого пристрою. Тренажер оснащений зручним ремінцем, що дозволить носити виріб безпосередньо на зап'ясті.

  Тренажер для зап'ястя Yunmai Wrist Ball (YMGB-Z701)
  Кешбек 9 грн
  499 грн
  Кешбек 9 грн
  від 20 грн/міс