Універсальний тримач Wise для ЗУ (фіолетовий)

Код: 604667
129 грн
- 62 %
Ваша знижка 80 грн
129 грн
49 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  Часто в житті виникають ситуації, коли смартфон потрібно зарядити, а розетка розташована не найвдалішим чином. Чудовим рішенням може послугувати тримач на розетку. Він зроблений з міцного пластику і підходить для всіх типів стільникових телефонів, mp3-плеєрів та інших дрібних пристроїв.

  Підставка для телефону вішається на зарядний пристрій, включений в розетку і створює міні-поличку, куди зручно класти мобільний. З такою підставкою Вам більше не потрібно класти свій гаджет на підлогу або предмети інтер'єру, де є ризик, що на нього можуть наступити, сісти або просто зламати. Небезпека набагато вища, якщо в приміщенні є діти або тварини, адже можна зачепити і порвати кабель зарядного пристрою, а в гіршому випадку можна розбити ваш телефон.

  Розкладна підставка на розетку для зарядки смартфона не займає багато місця, вона легко складається в сумку або кишеню, її можна носити з собою або тримати біля розетки. Дана річ практично незамінна в обмежених просторах, а також будинках, в гостях, в офісі, поїзді та в інших місцях, де немає можливості та й бажання возитися з дротами і шукати безпечне місце для свого телефону або плеєра.
  Універсальний тримач Wise для ЗУ (фіолетовий)
  129 грн
  - 62 %
  Ваша знижка 80 грн
  129 грн
  49 грн