Тримач в машину iOttie iTap Magnetin and Charging Travel Kit (Black) HLTRIO110

Код: 621703
Кешбек x2 23 грн
1 199 грн
Кешбек 23 грн
від 48 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 14 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Проводите багато часу за кермом? Тоді iOttie iTap Magnetin and Charging Travel Kit – те, що потрібно. Автомобільний комплект призначений для зарядки смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв з роз'ємами Micro-USB та Lightning. Завдяки магнітній фіксації його можна використовувати незалежно від габаритів гаджета, щоб мобільний девайс завжди був у вас під руками.

   

  Набір містить:

  • Магнітне кріплення для фіксації на вентиляційну решітку
  • Металеві самоклеючі пластини
  • Автомобільний зарядний пристрій 2,4 А
  • Кабель 2 в 1 з роз'ємами Micro-USB та Lightning
  • Жорсткий кейс

  Універсальне під’єднання

  Автомобільний комплект для зарядки мобільних пристроїв отримав кабель 2 в 1. Це дозволяє під’єднувати як девайси з роз'ємом Micro-USB, так і iPhone з фірмовим Lightning. Сертифікація MFi підтверджує відповідність аксесуара вимогам компанії Apple щодо якості та безпеки. Довжина зарядного кабелю становить 1,2 м.

   

  Швидка зарядка

  Не любите витрачати час даремно, чекаючи поки зарядиться улюблений гаджет? Творці комплекту iOttie подбали про максимально швидку зарядку смартфонів та планшетів. Набір укомплектований адаптером з силою струму 2,4 А. Він під’єднується до гнізда прикурювача без додаткових інструментів. Лише кілька секунд – і пристрій готовий до роботи.

  Надійна фіксація

  Розробники iOttie подбали про те, щоб навіть при проїзді великих нерівностей та в умовах жорсткого трафіку смартфон не від'єднався від аксесуара. Для цього тримач має неодимовий магніт, який притягує металеву пластину, приклеєну до мобільного пристрою. При цьому магнітне поле не впливає на роботу сучасних гаджетів.

   

  Металеві пластини

  Щоб смартфон примагнічувався до тримача у наборі є дві металеві пластини різних розмірів. Менша підійде для смартфонів без чохла, а планка більшої площі призначена для девайсів у чохлі. Пластини отримали самоклеюче покриття, за допомогою якого вони прикріплюються до корпусу мобільного пристрою.

  Швидкий монтаж

  Тримач фіксується на вентиляційну решітку за допомогою прогумованих затискачів. Монтаж на ламелі дефлектора товщиною 0,08" або 0,15" забезпечує сумісність з панелями практично будь-якого автомобіля. Додаткова скоба виконує функцію упору для більш щільної фіксації. Такий спосіб інсталяції спрощує і демонтаж аксесуару, не залишаючи слідів на приладовій панелі.

   

  Кейс для транспортування

  Набір постачається у жорсткому транспортувальному кейсі чорного кольору з фірмовим логотипом iOttie. Він захищає вміст від зовнішніх впливів й дозволяє нічого не загубити в дорозі. До того ж зовнішній вигляд кейса робить автомобільний комплект для зарядки смартфонів чудовим подарунком, який буде солідно виглядати.

  Тримач в машину iOttie iTap Magnetin and Charging Travel Kit (Black) HLTRIO110
  Кешбек x2 23 грн
  1 199 грн
  Кешбек 23 грн
  від 48 грн/міс