Тримач у машину iOttie Universal iTap Magnetic 2 Air Vent Mount HLCRIO157

Код: 646028
Кешбек x2 13 грн
699 грн
Кешбек 13 грн
від 28 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Завжди під рукою

  iOttie Universal iTap 2 Dash & Windshield Mount – автомобільний тримач для смартфона. Пристрій кріпиться до дефлектора кондиціонера або системи вентиляції на панелі приладів. З ним улюблений гаджет завжди буде у полі вашого зору.

   

  Особливості:

  • Встановлення на вентиляційну решітку
  • 2 магніти для фіксації смартфона
  • Підтримка пристроїв у чохлах
  • Шарнірний механізм регулювання
  • Стильний дизайн

  Навіщо це потрібно?

  Діставати телефон з кишені або бардачка під час водіння небезпечно. Так водій відволікається від ситуації на дорозі. При цьому у кожного бувають важливі дзвінки та повідомлення, які не можна пропустити. Автомобільний тримач дозволяє встановити смартфон на приладовій панелі. Екран мобільного пристрою буде завжди залишатися у полі вашого зору.

   

  Магнітна фіксація

  Universal iTap 2 пропонує простий та надійний спосіб фіксації смартфона. Автомобільний тримач оснащений двома потужними магнітами. В комплекті є дві металеві пластини, які можна клеїти до задньої панелі мобільного пристрою. Менша не перешкоджає бездротовій зарядці, а велика оптимальна для пристроїв у чохлах. Мобільний девайс доступний будь-якої миті.

  Просте встановлення

  Монтаж автомобільного тримача не складе труднощів. Пристрій кріпиться до решітки (дефлектора) кондиціонера або системи вентиляції на приладовій панелі. Для фіксації передбачено поворотний замок. Шарнірний механізм дозволяє регулювати положення магнітної поверхні, щоб встановити оптимальний кут огляду.

   

  Практичний дизайн

  Кріплення на вентиляційну решітку дозволило знизити габарити Universal iTap 2 до мінімуму. Переважно видніється лише магнітна поверхня овальної форми, яка прикрашена логотипом iOttie та блискучим окантуванням. Матовий пластик чорного кольору оптимально поєднується з панеллю приладів більшості автомобілів.

  Тримач у машину iOttie Universal iTap Magnetic 2 Air Vent Mount HLCRIO157
  Кешбек x2 13 грн
  699 грн
  Кешбек 13 грн
  від 28 грн/міс