Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Лишити вiдгук
Питання-відповіді3

Камера Sony Action Cam FDR-X3000

Код:621445
Камера Sony Action Cam FDR-X3000 фото
Камера Sony Action Cam FDR-X3000 фото
Камера Sony Action Cam FDR-X3000 фото
Камера Sony Action Cam FDR-X3000 фото
Камера Sony Action Cam FDR-X3000 фото
1 / 5
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Відмінна якість 4K

Відчуйте новий рівень реалізму у відео від першої особи з 4K. Досягайте чіткого зображення з системою оптичної стабілізації Balanced Optical SteadyShot. Знімайте у будь-якій ситуації завдяки Action Cam, яка витримає будь-які випробування.

 
 

Легке управління завдяки зручному інтерфейсу

Обирати та змінювати функції тепер просто, як ніколи, завдяки новому інтуїтивному інтерфейсу. Всі пункти меню тепер легко доступні. Насолоджуйтесь зручним налаштуванням камери та обирайте параметри, які ідеально відповідають вашим потребам. Камеру можна вмикати та вимикати через смартфон з додатком PlayMemories Mobile.

 

Інтервальна зйомка у 4K

Робіть серії знімків з функцією інтервальної зйомки у 4K і потім монтуйте їх у інтервальне відео з роздільною здатністю 4K за допомогою Action Cam Movie Creator6. За допомогою Action Cam App7 можна робити інтервальні відео з роздільною здатністю Full HD.

 
 

Розширені функції обробки

За допомогою ручних налаштувань — балансу білого і коректування експозиції — можна оптимізувати яскравість та відтінки й отримати високий результат при редагуванні. А часовий код і користувацький біт допоможуть у монтажі відео з різних пристроїв.

 
 

Покажіть свій маршрут з Action Cam

З вбудованою підтримкою GPS ви завжди будете бачити, де ви були. Відстеження місцезнаходження й швидкості руху можна показати на зображенні при редагуванні відео з допомогою Action Cam Movie Creator.

 
 

Розпізнавання облич у Highlight Movie Maker

За допомогою вбудованого у камеру редактора Highlight Movie Maker8 можна монтувати короткі відеоролики й додавати музичний супровід. Функції розпізнавання осіб та дій допоможуть у створенні фільму.