Камера Sony Action Cam HDR-AS50

Код: 627282
Кешбек 109 грн
5 499 грн
Кешбек 109 грн
від 220 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Вперед, назустріч пригодам!

  Легке керування завдяки зручному інтерфейсу

  Вибирати і змінювати функції тепер просто, як ніколи, завдяки новому інтуїтивному інтерфейсу, де всі пункти меню легко доступні. Оцініть зручне налаштування камери і вибирайте потрібні вам параметри. Камеру можна вмикати і вимикати через смартфон з додатком PlayMemories Mobile.

   
   

  Залишайтеся на висоті завдяки унікальним можливостям камери

  Створюйте бездоганно чіткі відеоролики завдяки системі стабілізації зображення SteadyShot, знімайте в темряві і напівтемряві завдяки високій чутливості матриці, налаштовуйте ширину охоплення кадру з функцією зміни поля зору. Матриця Exmor R, процесор BIONZ X і об'єктив ZEISS - секрет бездоганної якості зображення полягає в цих трьох компонентах.

   
   

  SteadyShot забезпечує чіткість зображення при зйомці від першої особи

  Система стабілізації зображення SteadyShot усуває дрібне тремтіння відео, яке виникає при зйомці з велосипеда і при інших активних рухах. Тепер у вас є можливість знімати захоплюючі відео від першої особи, які підкорять ваших глядачів.

   

  Знімайте і вдень, і вночі. Слабке освітлення не зіпсує кадр.

  Знімати в темряві тепер можна без побоювань. Покладіться на можливості CMOS-матриці Exmor® R і створюйте чудові відеосюжети від світанку до заходу сонця на природі або в приміщенні.

   

  Налаштування кута поля зору і регульований зум

  Виберіть «Широкий» або «Вузький», щоб налаштувати кут зйомки, а також коригуйте зум прямо під час зйомки. Досягніть чудової якості спортивних і яскравих динамічних відеосюжетів.

   

  Змінювати налаштування зуму можна зі смартфона через додаток PlayMemories ™ Mobile.

   
   

  Створюйте чудові відеокліпи за допомогою простих функцій

  Функція інтервальної зйомки для ваших власних відео

  Використовуйте функцію інтервальної зйомки Time-lapse для створення фото в форматі 4К. На їх основі можна отримати ваші власні художні відео за допомогою додатків Action Cam Movie Creator (версія 5.1) і Action Cam App (версія 2.0) 5.

   
   

  Highlight Movie Maker6 з розпізнаванням облич

  Вбудований додаток Highlight Movie Maker миттєво створює невеликий відеоролик і додає до нього вашу улюблену музику, щоб у вас було, що відразу показати друзям. В додаток додана функція розпізнавання облич - спробуйте, як це зручно.

   
   

  Використовуйте Action Cam і аксесуари в будь-яких умовах

  Свобода творчих експериментів з міцною Action Cam. Пірнайте на глибину до 60 метрів, помістивши відеокамеру в аквабокс, який є в комплекті. Він забезпечує зручний доступ до кнопок управління камерою. Досліджуйте світ у всьому різноманітті завдяки надійному захисту від ударів, вологи, іржі, пилу і піску.

   
  Камера Sony Action Cam HDR-AS50
  Кешбек 109 грн
  5 499 грн
  Кешбек 109 грн
  від 220 грн/міс