Камера SONY Cyber-Shot RX0 II + рукоятка VCT-SGR1 (DSCRX0M2G.CEE)

Код: 646693
Очікується
22 999 грн

Творчість, що йде в ногу з пригодами

Взявши до рук нову камеру Sony Cyber-Shot RX0 II ви, спочатку, відчуєте лише солідний дотик до досконалого пристрою. Однак, варто почати її використовувати, як перед вами відкриється неймовірний спектр можливостей, про які ви раніше навіть не здогадувалися. Міцний корпус, що захищає камеру від будь-яких життєвих поворотів, різноманітне застосування від аматорського до професійного сегмента та чудова ергономіка.

Зразок якості та компактності

Камеру Sony Cyber-Shot RX0 II можна використовувати у повсякденному житті легко і без будь-яких складнощів. Вона дуже компактна, має висококласну оптику Zeiss Tessar T і дюймову матрицю, з небувалою чутливістю. А синхронізація зі смартфоном, зйомка у 4K-роздільній здатності, стабілізація та поворотний екран піднімуть рівень зручності до максимального.

Надійність та продуктивність

Міцний суцільнометалевий корпус допомагає камері Sony Cyber-Shot RX0 II уникати деформацій, що гарантує найкращий захист для всіх внутрішніх компонентів. Крім надійності, цей красивий корпус служить неповторним елементом дизайну, без якого б не створився такий виразний образ Sony Cyber-Shot RX0 II.

Для найвищої чіткості

Якісна оптика, потужний процесор та чутлива матриця – ось запорука успішної камери. За допомогою Sony Cyber-Shot RX0 II ви зможете створювати неймовірно чіткі фотографії та відео, навіть у складних умовах зйомки.

Нічні пейзажі чекають на вас

Сучасна CMOS-матриця Exmor RS та продуктивний процесор Bionz X, працюючи в парі, допомагають створювати високу деталізацію та чіткість на кожному фото і відео, яке ви створюєте навіть у нічний час.

Безліч налаштувань

Ґрунтуючись на можливостях оптики і, доповнюючи їх якісною електронікою камера Sony Cyber-Shot RX0 II дозволяє використовувати всі можливості сучасного програмного забезпечення, для полегшення та покращення процесів зйомки.

Роздільна здатність 4K

Зйомка високоякісних відеороликів у форматі 4K відбувається у найбільш якісному варіанті, при якому відео записується на вбудований носій пам'яті без об'єднання пікселів. Це дозволяє надати майже у два рази більше даних, ніж необхідно, що дуже позитивно позначається на якості зображення. А електронна система стабілізації у мобільному додатку Movie Edit, допоможе пом'якшити будь-яку тряску в кадрі.

Будь-який ракурс

Мала вага

Навіть враховуючи металеве походження корпусу камери Sony Cyber-Shot RX0 II, вона має дуже невелику вагу і володіє на диво компактними габаритами. Таким чином, вам буде легше і зручніше знімати нею навіть у найскладніших або незвичайних умовах довгий час.

Захист від будь-яких впливів

Камера Sony Cyber-Shot RX0 II захищена від занурення у воду на глибину до 10 метрів, потрапляння у неї пилу та бруду, а також не боїться зайвих фізичних навантажень на корпус. Ви можете без проблем використовувати її скрізь, де зможете перебувати самі.

Захист від ударів

Спеціальний внутрішній прогумований захист всіх крихких компонентів гарантує їх безпеку навіть при падінні камери з висоти до 2 метрів.

Не зможете розчавити

Міцний корпус пройшов тестування вагою до 200 кгс (2000 Н), отже будь-яке її незахищене носіння в сумці або навіть кишені джинсів абсолютно їй не зашкодить.

Робіть селфі

У Sony врахували такий популярний спосіб самовираження як селфі і забезпечили камеру Cyber-Shot RX0 II поворотним екраном. Тепер будь-які фотографії, ведення відеоблогу або екстремальний відпочинок будуть найзручнішим чином записані, з постійним контролем на екрані камери.

Керування групою камер з мобільного

Додаток Imaging Edge Mobile дозволяє керувати відразу декількома камерами прямо зі смартфона.

Удобная рукоять

Чтобы использование камеры Sony Cyber-Shot RX0 II было ее удобней, вместе с ней можно применять рукоять VCT-SGR1. Она оборудована клавишами для зуммирования, начала записи и спуска затвора, а еще она способна раскладываться как штатив.

Камера SONY Cyber-Shot RX0 II + рукоятка VCT-SGR1 (DSCRX0M2G.CEE)
Очікується
22 999 грн