Екшн-камера з аксесуарами ThiEYE T5 (Black)

Код: 609914

Основні переваги

  • Процесор Ambarella A12S
  • Датчик Sony IMX117
  • Електронна стабілізація зображення
  • Кріплення з кутом обертання 360 °
 

Навіщо потрібна екшн-камера?

Екшн-камера — це мініатюрний пристрій, який може записувати відео та фото з високою роздільною здатністю. Головною особливістю таких пристроїв є їх захищеність від зовнішніх факторів. Екшн-камери дуже зручно використовувати в першу чергу спортсменам і людям, яким необхідно робити відеозаписи в складних та екстремальних умовах.

 
 

Докладний опис

ThiEYE Т5 — екшн-камера, яка є одним з визнаних пристроїв-творців найбільш яскравого та високоякісного фото та відео контенту як у звичних, так і найбільш екстремальних умовах зйомки. На сімейному святі або гучній вечірці, в подорожі на двох або встановленні нових рекордів в небі, на землі та під водою — Т5 завжди готова здивувати та порадувати вас живими, чудовими та неперевершеними відео або знімками.Потужний процесор Ambarella A12S
 

Чудова камера отримала гідний процесор Ambarella A12S та датчик Sony IMX117. Спільна робота цих передових технологій забезпечує створення надзвичайного відео високої чіткості з частотою 4K 30 кадрів на секунду, високим динамічним діапазоном і низьким рівнем шуму. Ambarella A12S об'єднує вдосконалений контур датчика зображення (ISP), кодер H.264 та потужний процесор ARM® Cortex ™ A9 для розширеного застосування призначених для користувача додатків. Мінімізоване енергоспоживання забезпечує максимальну продуктивність.

 Датчик Sony IMX117
 

Висока швидкість та динамічний діапазон датчика зображення Sony Back-illuminated CMOS здатні задовольнити навіть найбільш серйозні вимоги до зйомки. Камера демонструє найнижчий рівень шуму та високу чутливість для створення високоякісних знімків до 16MP. Датчик оснащено режимом 4K та декількома іншими режимами сканування.

 Дивіться на світ ясніше та чіткіше на фотографіях з True 4K
 

Оптимізовані високі технології дозволили ThiEYE для поліпшення якості зображення задіяти нову ультрависоку роздільну здатність T5 з 3840 × 2160 Ultra HD 4K 30 fps, 4X з 1080P. Формат 4K дозволяє охоплювати кожен піксель для створення яскравого та живого зображення. Фотографії, створені з використанням технології мають значно сильніший та глибший візуальний вплив на око людини.

 Електронна стабілізація зображення
 

Навіть виконуючи зйомку на великій швидкості або в умовах нестійкості опори вам не потрібно турбуватися про стрибаюче чи нечітке зображення, або відео. Вбудована функція електронної стабілізації зображення зведе всі негативні ефекти до мінімуму, прибираючи розмиття та зменшуючи вібрацію для створення чітких, стабільних зображень.

 Кріплення з кутом повороту 360°
 

Кріплення ThiEYE Т5 може обертатися під кутом до 360 ° та фіксуватися в будь-якому необхідному положенні. Ця можливість дозволяє швидке регулювання кутів зйомки, налаштовуючи їх на запам'ятовування потрібних вам моментів. Кріплення ідеально підходить для того, щоб прикрутити екшн-камеру на велосипедний, лижний чи аналогічний спортивний шолом.

 Всебічний захист
 

Оснащена водонепроникним корпусом, Т5 підтримує рівень водонепроникності IP68, який дозволяє занурюватися на глибину 197 футів (60 метрів). Міцний корпус захищає камеру від пилу та механічних пошкоджень. Ви можете без побоювання користуватися камерою під час дайвінгу, плавання, паркуру чи серфінгу, та не хвилюватися про те, що розіб'єте вашу камеру.

 Функція покадрового відео
 

Ви можете створювати покадрові відео з інтервалом 1/2/5/10/30/60с, які можна навіть назвати повноцінним фільмом. Знімайте, як розпускається квітка, світанок змінюється заходом, по небу біжать хмари та безліч інших приголомшливих сюжетів. Ви можете записувати відео найбільш значущих моментів вашого життя, та переглядати їх знову та знову.Огляд 170°
 

Огляд камери 170° — майже в два рази більше, ніж у смартфона. Отже, ви зможете зняти дивовижно великі пейзажі одним кадром. Тільки уявіть собі ту красу природи чи панорамні краєвиди міст, які ви зможете зафіксувати з вашою Т5!

 

 Швидкості до 240fps від яких перехоплює подих
 

Одна з дивовижних властивостей екшн-камери Т5 полягає в тому, що вона може фіксувати до 720P 240 fps та 1080P 120 fps. Технології ThiEYE дозволяють знімати найбільш високошвидкісне відео, реагуючи на події навіть раніше за вас.Можливість дистанційного керування, функції «редагувати» та «поділитися»
 

У вас є можливість знімати відео чи робити фото за допомогою смартфону чи планшету, навіть якщо камера знаходиться на відстані від вас. Просто з'єднайте свої мобільні пристрої з Т5 через додаток ThiEYE Ap. Це дасть вам можливість редагувати відео й додавати ефекти та фонову музику через додаток. Що в свою чергу відкриє нові можливості створення ще більш привабливих відео, якими ви зможете поділитися з вашими друзями.

 Великий екран для величезного світу
 

Т5 має 2.0" РК-дисплей, який на 25% більше, ніж у камери попереднього покоління. Дисплей 2.0" сприяє більш зручній роботі з кадрами, при цьому зберігаючи фотографію в ідеальному стані. Понад те, ви також можете налаштувати параметри камери таким чином, щоб відтворювати зняті фото й відео в будь-який час.Різноманіття способів зйомки, про які ви раніше навіть не здогадувалися

ThiEYE випускає різноманітні унікальні кріплення. Ви можете прикріпити камеру на стіл, стіну, велосипед чи будь-яке інше місце. Ви також можете одягнути пристрій на себе чи свою домашню тварину для зйомки відео від першої особи.
 

Екшн-камера з аксесуарами ThiEYE T5 (Black)
4 299 грн