Фiльтри

Фільтр

Ціна
 • від
  до
Бренд
Діагональ екрану
Щільність екрану
Сенсорний дисплей
Вбудована підсвітка
Об'єм вбудованої пам'яті
Wi-Fi
Колір моделі
Роздільна здатність екрану
Ємність аккумулятора
Тип екрану

Електронні книги

Сортування:

 • за популярністю
 • за зростанням ціни
 • за зменшенням ціни
Фільтр
Код: 608455
Купити AirBook City Base
2 499 грн
Кешбек 49 грн
Код: 628215
Код: 608457
Купити AirBook City LED
2 999 грн
Кешбек 59 грн
Код: 632362
Код: 647371
Код: 625582
Купити PocketBook InkPad 3
-7%
7 199
6 699 грн
Кешбек 133 грн
Код: 637625
Купити AirBook Pro 8S
8 888 грн
Кешбек 177 грн
Код: 622738
Купити AirBook Pro 6
3 999 грн
Кешбек 79 грн
Код: 622739
Купити AirBook Pro 8
7 499 грн
Кешбек 149 грн

  На вітрині нашого інтернет-магазину Citrus.ua Вашій увазі представлений широкий асортимент електронних книг всесвітньо відомих брендів за найпривабливішою ціною. У Вас є можливість вибрати і купити електронну книгу останній моделі від таких популярних і прекрасно відомих любителям інтелектуального дозвілля брендів, як Pocketbook, Barnes & Noble, Amazon Kindle і ін.

  Представлені на нашій вітрині моделі оснащені найсучаснішими потужними процесорами і достатнім для комфортної роботи обсягом електронної пам'яті. Реалізовані в електронних книгах технології дозволяють користувачеві швидко знаходити потрібний файл, назавжди забути про будь-якому дискомфорті, пов'язаному з обмеженнями в продуктивності пристроїв.

  Якість картинки і відсутність відблисків на дисплеї гарантує інноваційна технологія електронного чорнила E-Ink, що дозволяє коректно і без жодної напруги для очей відображати на екрані навіть масивні текстові файли та ілюстрації.

  Як вибрати електронну книгу (ebook)?

  Ось приклад того, на які параметри електронної читалки варто звернути увагу при її виборі: розмір, функціонал, объем батареї.

  Купити електронну книгу останньої моделі - означає придбати інтерактивний пристрій, з можливістю безперешкодного виходу в Інтернет по протоколу Wi-Fi. Вбудований модуль бездротового зв'язку і міні браузер дозволять Вам без зусиль відшукати і переглянути вміст безлічі більшості Web-сторінок, залишатися на інформаційній хвилі, переглядаючи стрічки подій. Приємно дивує і значно зрослий ресурс батареї. Так, наприклад, ресурс одного заряду батареї Pocketbook дозволить Вам комфортно користуватися пристроєм при підключеному модулі Wi-Fi протягом одного місяця.

  Як купити електронну книгу

  Купити сучасну електронну книгу, що цікавить Вас моделі Ви можете в будь-якому електронному магазині мережі Citrus, розміщеному на території Одеси, Києва, Миколаєва, Запоріжжя, Донецька, Дніпропетровська.

  Зробивши захоплюючу екскурсію по вітрині електронного магазину Citrus.ua Ви, ймовірно, будете кілька збентежені відкриваються перед Вами можливостями. У зв'язку з цим, перед тим як вибрати і купити вподобану електронну книгу, постарайтеся визначитися з власними потребами і можливостями. Це дозволить Вам вибирати модель усвідомлено, обмеживши коло пошуку певним діапазоном цін.

  Якість і сервіс

  Електронна книга Pocketbook, Barnes & Noble або Amazon Kindle стане Вашим надійним супутником і екскурсоводом по захоплюючого світу корисною і інтригуючою інформації. Якість продукту гарантує виробник. Виданий нашим магазином товарний чек надасть Вам право на сервісне обслуговування в будь-якому з акредитованих сервісних центрів.