Електроролики Inmotion X1 (Black)

Код: 633689
кешбек 2%
Бонус 239 грн
11 999 грн
кешбек 2%
Бонус 239 грн
від 480 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Електроролики INMOTION X1

  INMOTION X1– це абсолютно новий вид електротранспорту, що поєднує у собі звичайні ролики та новітні технології, які використовуються у гіробордах та сігвеях. Вони оснащені потужними двигунами, стійкими колесами та ефективною системою балансування, дозволяючи сповна насолодитися повною свободою та плавністю кожного руху. Катання на електророликах стане не лише захопливою розвагою, а й відмінним тренуванням, оскільки вони розвивають вестибулярний апарат та почуття балансу.

   

  Особливості:

  • Професійна система балансування для легкого керування
  • Легкість та компактність: всього 3,3 кг у кожній платформі
  • Плавний набір швидкості та акуратне гальмування
  • Максимальна швидкість – 12 км/год
  • Максимальна відстань – до 10 км на повному заряді
  • Безпечний акумулятор із захистом від перегріву, перевантаження, короткого замикання
  • Швидка зарядка

  Новий досвід та унікальні можливості

  В основі електророликів лежить той же принцип самобалансування, що і у гіробордах. Професійна система, яка використовує точні гіродатчики, визначає положення кожної платформи у просторі та дозволяє керувати рухом за допомогою легких поворотів та нахилів. Тому ті, хто вже стикався з сучасним гіротранспортом легко опанують електроролики, а початківці отримають масу задоволення та незабутні відчуття від самого процесу навчання.

   

  Прокатайтеся з вітерцем

  Електроролики X1 рухаються завдяки двигунам з високим крутним моментом та потужністю по 250W кожен. Це дозволяє їм розвивати швидкість до 12 км/год та навіть долати невеликі підйоми з максимальним нахилом в 9°.

  Повна свобода руху

  INMOTION X1 перейняли концепцію сучасного гіротранспорту, розділивши одну платформу на дві незалежні – по одній на кожну ногу. Завдяки цьому транспорт вийшов більш маневреним та функціональним: невелика відстань між педаллю та землею дозволяє ролеру легко повертати, обертатися та робити різні химерні трюки.

  Надійне зчеплення та стійкість

  Конструкція INMOTION X1 ретельно продумана, щоб кожна поїздка була максимально безпечною та комфортною. Повністю металевий корпус відмінно витримує удари та випадкові зіткнення, широкі шини забезпечують стійкість, а спеціальні гумові накладки на платформах служать для надійного зчеплення з взуттям.

  Візьміть X1 та гарний настрій з собою

  Мінімальна вага та розмір кожного ролика роблять цей транспорт дуже мобільним. Кожна з платформ важить трохи більше 3 кг, тому їх можна легко покласти в рюкзак та взяти з собою куди завгодно – на прогулянку в парк чи в поїздку.

  Місткі та добре захищені акумулятори

  Кожна рухома платформа оснащена акумулятором, повного заряду якого вистачає приблизно на 10 км шляху (реальна відстань залежить від навантаження, швидкості, рельєфу та інших чинників). Вони дуже швидко заряджаються – лише 2 години – і мають чудовий захист від перевантажень, короткого замикання, повної розрядки та перезарядки, а також перегріву, що робить електроролики досить безпечним та ефективним транспортом.

  Яскраві лампи

  Розташовані попереду світлодіодні лампи служать не лише прикрасою та оригінальною деталлю, а й показують поточний стан роликів. До того ж, вони помітні здалеку, що стане в пригоді у сутінках та в темний час доби.

  Електроролики Inmotion X1 (Black)
  • Вітрина
  • Опис
  • Характеристики
  • Лишити вiдгук
  • Задати питання
  11 999 грн