Фітнес-трекер Honor AW70 (Black/Green) 55030668

Код: 645361
2 товари Black & Green
колір Black & Green
 • Black & Green
  779 грн
 • Black/Red
  779 грн
Кешбек 15 грн
779 грн
Кешбек 15 грн
від 32 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Особливості:

  • Моніторинг фізичних навантажень та сну
  • 2 режими роботи: на зап'ясті і на нозі
  • Водонепроникність до 50 метрів
  • До 2 тижнів роботи без підзарядки

  Точні дані фізичних навантажень

  Особливий алгоритм, розроблений Honor, забезпечує точну фіксацію кожного вашого кроку. Обчислювальна потужність фітнес-трекера, яка забезпечується шесивісним датчиком, в поєднанні з режимом носіння на нозі та оновленим алгоритмом моніторингу даних бігу підвищує точність вимірювання пройденої відстані до 95%.

  Ваш тренер з бігу

  Honor AW70 здатний розпізнавати та фіксувати 7 категорій даних бігу, серед яких спосіб постановки стопи та рівень тиску стопи на поверхню, кут підйому стегна, кут вивороту стопи, довжина та частота кроку, час контакту стопи з поверхнею *. Пристрій аналізує ці дані, надає вам докладний аналіз бігового тренування й пропонує нові вправи.

  Досягайте кращих результатів

  У разі неправильної постановки стопи під час бігу ви будете витрачати надто багато енергії даремно. Фітнес-трекер Honor AW70 допоможе вам уникнути цієї проблеми та підвищити ефективність тренування. А завдяки аналізу вправ, який надається фітнес-трекером, ви зможете мінімізувати негативний вплив бігового тренування на м'язи та суглоби.

  Два режими роботи

  Одягніть Honor AW70 на руку або на ногу, і він швидко перемкнеться між режимами.

  Режим на нозі. Кросівки стануть вашим партнером по бігу. Прикріпіть фітнес-трекер до шнурків і підвищуйте ефективність бігових тренувань.

  Режим на зап'ясті підтримує безліч функцій:

  • Годинник
  • Крокомір
  • Нагадування про низьку фізичну активність
  • Пошук смартфона
  • Повідомлення про вхідні дзвінки та повідомлення
  • Будильник
  • Відхилення виклику
  • Підрахунок витрачених калорій

  Водонепроникна конструкція

  Фітнес-трекер Honor AW70 стане вашим партнером по тренуваннях, чим би ви не займалися, в будь-яку погоду. Honor AW70 зберігає водонепроникність на глибині до 50 м. Ви можете приймати душ або плавати у неглибокому місці, не знімаючи фітнес-трекер *.

  21 день без підзарядки

  Завдяки високопотужному процесору, який забезпечує низьке енергоспоживання, фітнес-трекер Honor AW70 здатний працювати до 21 дня без підзарядки в режимі очікування і до 2 тижнів при щоденному використанні *. При постійному використанні в режимі на нозі фітнес-трекер здатний працювати до 40 годин без підзарядки.

  Моніторинг сну

  Honor AW70 здійснює моніторинг даних, коли ви спите або не спите, щоб забезпечити вам здоровий сон та легкий підйом вранці. Світлодіодний індикатор ніколи не потривожить ваш сон.

  Стильний ремінець

  В основі дизайну фітнес-трекера Honor AW70 лежить образ потужного спортивного автомобіля. Honor AW70 буквально дихає енергією й силою, допомагаючи розкрити ваш потенціал та індивідуальність.

  *Моніторинг даних бігу доступний тільки в тому випадку, якщо фітнес-трекер надягнений на ногу.

  *Не рекомендується надягати фітнес-трекер при поході до сауни і під час заняття дайвінгом, а також використовувати його при плаванні в морській воді, оскільки металеві частини можуть піддатися дії корозії.

  *Фактичний час роботи може відрізнятися залежно від налаштування пристрою та особливостей його використання.

  Фітнес-трекер Honor AW70 (Black/Green) 55030668
  Кешбек 15 грн
  779 грн
  Кешбек 15 грн
  від 32 грн/міс