Фітнес-трекер Huawei 2 Pro (Pink)

Код: 633043
2 товари Рожевий
колір Рожевий
 • Рожевий
  1 099 грн
 • Чорний
  1 199 грн
Кешбек 21 грн
1 499 грн
- 27 %
Ваша знижка 400 грн
1 499 грн
1 099 грн
Кешбек 21 грн
від 44 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Фітнес-трекер Huawei Band 2 Pro

  • Водонепроникність 50 метрів
  • Вбудований GPS-приймач
  • Постійний моніторинг пульсу
  • Моніторинг дихання
  • Моніторинг сну
  • Крокомір
  • Калькулятор калорій
  • Безшумний будильник
  • Сумісний з Android 4.4 і вище / iOS 8.0 і вище

  Стиль і комфорт

  У світі переносної електроніки стиль і комфорт є одними з визначальних характеристик якісного пристрою. HUAWEI Band 2 Pro відмінно дивіться на зап'ясті, прекрасно доповнюючи ваш стиль. З HUAWEI Band 2 Pro ви будете почувати себе комфортно і зможете виконувати безліч різноманітних операцій.

  Нові грані можливого

  Водостійкий HUAWEI Band 2 Pro витримує занурення у воду до 50 метрів, його можна використовувати у вологому середовищі - носити під дощем і не знімати в басейні. Оцініть кордони ваших можливостей!

  Безмежний GPS

  Вбудований GPS-приймач дозволяє точно визначати відстань, напрямок і швидкість руху. Більше ніщо не обмежує вашу свободу!

  Ваш персональний тренер

  HUAWEI Band 2 Pro не просто надає повні і точні дані тренувань (пульс, темп, відстань, швидкість і напрямок). У фітнес-трекер реалізований професійний алгоритм аналізу рухів - науковий підхід до оцінки фізичного навантаження.

  Безперервний моніторинг пульсу

  З функцією безперервного моніторингу пульсу HUAWEI Band 2 Pro ви зможете ефективно планувати ваші тренування і виконувати вправи. Під час занять спортом HUAWEI Band 2 Pro контролює ваш пульс протягом всього дня *.

  * Ваш пристрій не є медичним приладом, його не слід використовувати для проведення медичної діагностики. Усі надані їм дані носять довідковий характер.

  Науковий підхід до бігу

  Пристрій налаштовується спеціально під ваші потреби до спортивної навантаженні. Алгоритм FirstBeat оцінює ваш стиль бігу, створюючи оптимальний план тренувань, спрямованих на підвищення витривалості і поступове збільшення відстані.

  Усвідомлене дихання

  Усвідомлене дихання допомагає сконцентруватися. Дотримуйтесь анімаційним підказкам на екрані HUAWEI Band 2 Pro, дихайте правильно, живіть в гармонії з самим собою і навколишнім світом. Ця функція допомагає контролювати дихання і досягати кращих результатів як в спорті, так і в повсякденному житті.

  Ідеальне поєднання

  При сполученні HUAWEI Band 2 Pro зі смартфоном HUAWEI, ви не пропустите жодного дзвінка, повідомлення або важливого повідомлення. Будьте завжди на зв'язку!

  Фітнес-трекер Huawei 2 Pro (Pink)
  Кешбек 21 грн
  1 499 грн
  - 27 %
  Ваша знижка 400 грн
  1 499 грн
  1 099 грн
  Кешбек 21 грн
  від 44 грн/міс