Фітнес-трекер iFeelGood ProSport HR

Код: 622845
Кешбек 14 грн
729 грн
Кешбек 14 грн
від 30 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
   

  Здоровий спосіб життя з фітнес-трекером iFeelGood ProSport HR

  Багато хто з нас замислюється про те, щоб «з завтрашнього дня почати жити по-новому»: нормалізувати харчування, посилити фізичне навантаження і по можливості виключити несприятливий вплив екології.


  Однак, незважаючи на таку благородну мету, далеко не у всіх виходить довести справу до кінця. І часто втягнутися в здоровий спосіб життя заважає не відсутність волі, а недостатнє розуміння того, що саме і як потрібно для цього робити.

   

  Ваш особистий тренер завжди під рукою

  iFeelGood ProSport HR - сучасний, багатофункціональний і надзвичайно стильний фітнес-трекер, який допоможе вам досягти поставленої мети.


  Відстежуючи вашу життєдіяльність протягом 24-х годин, розумний пристрій знає про ваш організм не менше, ніж особистий тренер. Завдяки зручній системі сповіщень, трекер завжди продемонструє інформацію про ваші показники або дасть потрібну пораду.


  При цьому, на відміну від живого фахівця, iFeelGood ProSport HR залишається на сторожі вашого здоров'я цілодобово.

   

  Мультифункціональний і багатозадачний

  У порівнянні з численними аналогами, iFeelGood ProSport HR показує дива багатозадачності. Основні функції фітнес-трекера включають:

   

  • Запис активності протягом дня;
  • Автоматичне відстеження сну;
  • Функцію управління full touch;
  • Тривожний дзвінок + можливість повісити трубку;
  • Повідомлення про прогноз погоди;
  • Контроль музичного супроводу;
  • Можливість робити знімки дистанційно;
  • Сповіщення про SMS / SNS;
  • Сповіщення при довгому знаходженні в сидячому положенні, та інші.
   

  Бездротова синхронізація

  iFeelGood ProSport HR здійснює синхронізацію з мобільними пристроями за допомогою бездротової технології Bluetooth 4.0 BLE.

   

  0.96-дюймовий OLED-дисплей

  Стильний трекер отримав 0.96-дюймовий OLED-дисплей. Органічні світловипромінюючі світлодіоди OLED забезпечують хорошу передачу кольору, високу контрастність і яскравість зображення на екрані.

  Підвищений рівень захисту

  Стандарт захисту IP67 наділяє iFeelGood ProSport HR підвищеною резистентністю до води. Вам не потрібно знімати фітнес-трекер в душі - пристрій несприйнятливий до впливу вологи. Однак, займатися плаванням в ньому не варто.

  Корисні датчики

  Для виконання численних функцій iFeelGood ProSport HR оснащений корисними датчиками - акселерометром Kionix, датчиком серцевого ритму, вібромотором.


  Стильна різноманітність

  У вас є можливість вибирати один з п'яти кольорів ремінця для вашого iFeelGood ProSport HR, або змінювати ремінці в залежності від стилю або навіть настрою.

  Фітнес-трекер iFeelGood ProSport HR
  Кешбек 14 грн
  729 грн
  Кешбек 14 грн
  від 30 грн/міс