Фітнес-трекер Misfit Ray Black Sport Band (Rose Gold)

Код: 606724
3 товари Rose Gold
колір Rose Gold
 • Carbon Black
  2 999 грн
 • Carbon Black Sport
  2 999 грн
 • Rose Gold
  2 999 грн
Кешбек 59 грн
2 999 грн
Кешбек 59 грн
від 120 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 4 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів
   

  Стильний, елегантний та багатофункціональний

  Трекер Misfit Ray — пристрій, покликаний допомогти тим, хто хоче вести по-справжньому здоровий спосіб життя. Він сумісний з пристроями під управлінням Android iOS 7 і Android 4.3, які підтримують Bluetooth 4.0 і новіше.

   

  Особистий тренер — вимогливий і компетентний

  Трекер систематизує та відстежує всі ваші фізичні дані. Завдяки Misfit Ray ви зможете правильно скласти детальний план вашого дня і чітко слідувати всім його пунктам.

   

  При цьому ви завжди будете знати свою фізичну активность та її показники. Розумний трекер вміє відраховувати кроки та пройдену відстань, моніторити біг, плавання, рух на велосипеді або йогу. Від Misfit Ray ви у будь-який момент зможете отримати дані про кількість спалених калорій.

   

   

  І, до того ж, трекер нагадає вам про необхідність збільшити активність у разі, якщо ви надовго залишаєтеся в нерухомому стані, та ваші показники зменьшуються.

   

  Турботлива няня

  Поки ви спите, Misfit Ray як і раніше працює на вас. Він оцінить якість та тривалість вашого сну та поділиться з вами результатами спостережень.

   

  Послужливий органайзер

  Завдяки вбудованому датчику вібрації ви можете отримувати сповіщення про текстові повідомлення, дзвінки, нагадування та інші події, які відбуваються на екрані вашого смартфона.

   

   

  Орім цього, за допомогою трекера можна контролювати світло та музику на вашому смартфоні. І навіть робити селфі!

   

  Підзарядка не потрібна

  Misfit Ray працює на трьох круглих пласких батарейках 393. Термін їх роботи — до півроку, а тому трекер зовсім не вимагає підзарядки. Вам не потрібно боятися, що він «згасне». Трекер буде з вами рівно стільки, скільки ви забажаєте!

   

  Для глибоководних занурень

  Корпус пристрою зроблений з анодованого авіаційного алюмінію. Цей метал набагато стійкіший до пошкоджень, та зокрема до подряпин і потертостей. Трекер Misfit Ray —водонепроникний. Він може працювати на глибині до 50 м!

  Фітнес-трекер Misfit Ray Black Sport Band (Rose Gold)
  Кешбек 59 грн
  2 999 грн
  Кешбек 59 грн
  від 120 грн/міс