Фітнес-трекер Nokia Go (Blue) WAM02-4

Код: 614979
5 товарів Blue
колір Blue
 • Black
  1 899 грн
 • Blue
  1 899 грн
 • Green
  1 899 грн
 • Red
  1 899 грн
 • Yellow
  1 899 грн
Кешбек 37 грн
1 899 грн
Кешбек 37 грн
від 76 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
   

  Просте та зрозуміле відстеження фізичної активності з Nokia Go

  Nokia Go — сучасний та функціональний фітнес-трекер від Nokia. Трекер відстежує цикли вашої фізичної активності та здійснює автоматичну синхронізацію з мобільним пристроєм iOS або Android. Інформація з результатами вимірювань з'являється на дисплеї фітнес-трекера або екрані вашого смартфона.

   
   

  Нові кроки під брендом Nokia

  Компанія Nokia є одним з найбільших у світі виробників телекомунікаційного обладнання та електроніки, який обслуговує клієнтів більш ніж у 130 країнах світу.

   

  В останні роки, крім найбільш пріоритетного напряму — виробництва мобільних телефонів, компанія освоює розробку інших перспективних секторів. Nokia зміцнює свої позиції на ринку та робить нові кроки — зокрема, створюючи продукти у сфері споживчої електроніки.

  Придбання бренду Withings в 2016-му році дозволила Nokia зайняти міцну нішу серед виробників кращих та найбільш високоякісних електроприладів для фітнесу та здоров'я.

   

   

  Спорт та здоров'я з Nokia Go

  Відомо, що здоров'я людини безпосередньо залежить від її щоденної фізичної активності. Але детально відстежити власну активність виходить не у всіх. Навіть досвідчений спортсмен не зможе об'єктивно виміряти обсяг спалених за день калорій або нарощеної м'язової маси без використання спеціального пристрою.

   

  Сучасний фітнес-трекер Nokia Go створений для того, щоб фіксувати вашу щоденну активність та знайомити вас з результатами вимірів. Завдяки Nokia Go ви отримаєте повну картину про те, скільки та як ви рухаєтеся протягом дня. А також наскільки повноцінний ваш нічний відпочинок. Nokia Go — ваш турботливий та невтомний помічник на шляху до здорового способу життя.

   

  Як це працює

  Nokia Go відстежує цикли:
   

  • Ходіння (тривалості, кількості кроків, пройденої відстані, витрачених калорій);
  • Бігу;
  • Плавання (водонепроникність трекера — до 50 м — 165 футів);
  • Сну (легкі та глибокі фази сну, переривання сну);
   

  Окрім цього, трекер розпізнає більше 10-ти інших видів активності. Інформація передається від Nokia Go у спеціальний безкоштовний додаток Health Mate app, де ви зможете ознайомитися з нею у будь-який зручний час.

   

  Всі процеси виробляються трекером автоматично. Все, що від вас при цьому потрібно — просто носити пристрій з собою.


   

  Зручний дисплей E Ink

  Ви можете дізнатися про свій прогрес з екрану смартфона або дисплея фітнес-трекера E Ink. Для того щоб отримати доступ до функцій Nokia Go — просто натисніть на екран. Поверхня дисплея наочно відображає інформацію про вашу активність. Дисплей залишається завжди включеним, але при цьому споживає мінімум енергії. Окрім того, для нього не страшні сонячні промені — інформацію добре видно навіть у дуже сонячний день.

   

   

  Додаткові переваги трекера

  Крім відстеження фізичної активності, багатофункціональний пристрій можна застосовувати для:

   
  • Налаштування щоденних завдань;
  • Використання переваг персонального коучингу;
  • Раціоналізації харчування за допомогою MyFitnessPal;
  • Підключення друзів у Leaderboard
   

  Носіть, як вам зручно

  Дизайн Nokia Go спеціально створений для легкості та зручності використання фітнес-трекера. Пристрій можна носити на зап'ястку у вигляді годинника, прикріпленим до одягу, або просто у кишені.

   

   

  До 8 місяців автономної роботи

  Багато хто відмовляється від використання фітнес-трекера через необхідність його частої підзарядки. Ось чому фітнес-трекер Nokia Go працює на батарейці, яку не потрібно міняти, до 8 місяців безперервної роботи.

  Фітнес-трекер Nokia Go (Blue) WAM02-4
  Кешбек 37 грн
  1 899 грн
  Кешбек 37 грн
  від 76 грн/міс