Фітнес-трекер Polar A370 S White (90064877) (Офіційна продукція Polar)

Код: 616409
Модель S
модель S
Кешбек x2 87 грн
5 319 грн
- 18 %
Ваша знижка 940 грн
5 319 грн
4 379 грн
Кешбек 87 грн
від 176 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Polar A370 фітнес-браслет з пульсометром

  Polar A370 — це елегантний водонепроникний фітнес-трекер зі спортивним дизайном, який допомагає залишатися у ритмі життя в режимі 24/7 завдяки пульсометру для безперервного вимірювання серцевого ритму, новітньої технології відстеження сну та унікальним тренувальним функціям від Polar. Знайдіть оптимальне співвідношення між тренуваннями, відпочинком та дозвіллям.

   

   

  Дізнайтеся усе про своє серце

  Дізнайтеся, як ваше серце поводиться за різних обставин Вашого повсякденного життя. Монітор серцевого ритму Polar A370 відстежує серцевий ритм 24/7, тому ви отримаєте повний огляд своєї повсякденної діяльності. Polar A370 показує, скільки калорій ви спалили, найнижчий та найвищий серцевий ритм та те, як змінюється ваш серцевий ритм протягом дня. Коли ви тренуєтеся, керівництво по серцевому ритму Polar A370 допомагає вам тренуватися з потрібною інтенсивністю та підштовхує вас до ваших цілей у фітнесі.

   
   

  Сон з Polar Sleep Plus

  Гарний сон життєво необхідний для вашого здоров'я та добробуту. Новий розширений аналіз сну Sleep Plus від Polar робить вас експертом у вашому власному сні та допомагає вам дотримуватися збалансованого способу життя. Sleep Plus дає вам цінну інформацію про ваш сон. Він відстежує час, кількість та якість вашого сну та автоматично визначає, коли ваш сон переривається. Ви можете встановити визначений час сну, оцінити свій сон та отримати інформацію про зниження сну. Дізнайтеся про свої сни та подумайте про те, що ви можете зробити, щоб максимально використовувати свою ніч.

   

   

  Швидке з'єднання

  Polar A370 та ваш смартфон — це найкращі друзі. Коли ви тренуєтеся на відкритому повітрі, Polar A370 використовує GPS-сигнал вашого телефону, щоб відстежувати швидкість та відстань та визначати маршрут. Розумні повідомлення Polar A370 підтримують вас у циклі, навіть якщо у вас немає часу перевірити свій телефон. Ви отримуєте повідомлення про вхідні дзвінки, повідомлення, соціальні мережі та календарні зустрічі прямо на екрані вашого Polar A370.

   

   

  Продовжуйте рух

  Polar A370 — ваш універсальний тренер. Він зробить ваші тренування легкими та зручними, дозволить відстежити серцевий ритм на основі оптичного датчика прямо з зап'ястка та відобразить потрібну для вас інтенсивність за допомогою зон серцевого ритму. Унікальні та науково доведені функції Smart Coaching від Polar допоможуть вам провести тренування та дати мотивуючий зворотний зв'язок. Активний спосіб життя — це здоровий вибір за межами тренажерного залу. Polar A370 тримає вас в русі в повсякденному житті — він дає вам щоденну мету діяльності та нагадує вам вставати та рухатися, якщо ви довго залишаєтеся нерухомі.

   

   

  Пульс в реальному часі

  Відстеження серцевих скорочень за допомогою Polar A370 простіше, ніж коли-небудь. Ваш серцевий ритм вимірюється легко, зручно та точно за допомогою запатентованого 2-світлодіодного оптичного датчика серцевого ритму Polar.

   

  Швидкість та відстань від зап'ястка

  Не прихильник підключення до телефону? Коли ви йдете на біг без вашого телефону або стрибаєте на біговій доріжці, Polar A370 відстежує ваш темп та відстань від рухів вашого зап'ястка.

   

   

  Тренування цільових показників

  Плануйте свої тренування в Polar Flow та синхронізуйте їх безпосередньо з вашим Polar A370, щоб отримувати інструкції протягом всього циклу. Ви можете зберегти свої улюблені тренування в якості обраних на ваш Polar A370 та повторювати їх знову, коли ви тільки забажаєте.

   

  Фітнес-трекер Polar A370 S White (90064877) (Офіційна продукція Polar)
  Кешбек x2 87 грн
  5 319 грн
  - 18 %
  Ваша знижка 940 грн
  5 319 грн
  4 379 грн
  Кешбек 87 грн
  від 176 грн/міс