Фітнес-трекер Samsung Gear Fit 2 Pro S (Black)

Код: 618405

Samsung Gear Fit 2 Pro

Новий «розумний» браслет Gear Fit2 Pro. Це покращений варіант браслета Gear Fit2, тільки з більш високим захистом від води.

Gear Fit2 Pro захищений від води для занурення на глибину до 50 метрів відповідно до страндарту ISO 22810-2010. Перед використанням пристрою переконайтеся, що він сухий, а ваші руки не вологі.

Дизайн має значення

Інтерактивний фітнес-браслет зовні виглядає як гладкий, з плавними вигинами гаджет, виконаний з поєднанням повсякденного і спортивного стилів. Завдяки такій продуманій, ергономічній формі, пристрій гармонійно виглядає як на невеликій жіночій, так і на масивній чоловічій руці.

Корпус браслета повністю виконаний з найлегшого матеріалу, але в той же час вирізняється дивовижною міцністю пластику. Дисплей пристрою надійно захищений пластиковим екраном.

Додатки та циферблати

Понад 3 тисячі додатків і циферблатів в магазині Galaxy App - налаштуйте Gear Fit2 Pro на ваш смак

UA RECORD

Статистика вашої активності, сну і тренувань в одному додатку. Тримайте руку на пульсі свого здоров'я!

MapMyRun

Будуйте бігові маршрути і записуйте траєкторію своїх переміщень, зберігайте історію своїх забігів, заїздів і просто приємних прогулянок.

MyFitnessPal

Ставте і виконуйте мету по споживанню і спалюванню калорій в спеціальному щоденнику харчування.

Endomondo

Приєднуйтесь до світової спільноти ентузіастів фітнесу, кидайте собі виклик і досягайте цілей разом з персональним планом тренувань.

Коли фітнес - стиль життя

Неважливо, чи граєте ви в теніс, баскетбол або рухаєтеся в ритмі танцю, Gear Fit2 Pro автоматично розпізнає вашу активність. А протягом дня він буде вимірювати частоту вашого серцевого ритму, визначаючи пульсові зони і тим самим допомагаючи обрати оптимальний режим тренування.

Фітнес-трекер Samsung Gear Fit 2 Pro S (Black)
5 999 грн