Фітнес-трекер Xiaomi Amazfit Cor 2 (Black)

Код: 638706
Кешбек x2 29 грн
1 699 грн
- 12 %
Ваша знижка 200 грн
1 699 грн
1 499 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Xiaomi Amazfit Cor 2

  Займаєтеся спортом або просто стежите за своїм здоров'ям? Фітнес-трекер Xiaomi Amazfit Cor 2 контролюватиме роботу вашої серцево-судинної системи під час навантажень та відпочинку, визначатиме пройдену відстань та якість сну. На його 1,23" сенсорному IPS-дисплеї можна не лише переглядати фізичні показники, а й бачити повідомлення з під’єднаного смартфона та навіть керувати відтворенням музики.

  Особливості:

  • Оптичний датчик серцевого ритму (PPG)
  • 1,23" сенсорний IPS-дисплей
  • Сумісність з додатком Mi Fit
  • 3-вісний гіроскоп
  • Bluetooth 4.2
  • Вага – 32 грами

  Турбота про здоров'я

  Фітнес-трекер отримав набір датчиків для відстеження фізичних показників, що особливо важливо під час навантажень. Оптичний датчик серцевого ритму (PPG) дозволяє досить точно моніторити пульс в ручному та автоматичному режимах, контролювати якість сну. 3-вісний гіроскоп дає можливість рахувати кроки, калорії та пройдену відстань.

  Спортивні режими

  Amazfit Cor 2 отримав чотири спортивні режими: "Біг на свіжому повітрі", "Бігова доріжка", "Їзда на велосипеді", "Ходіння". У кожному з них досить підняти руку вгору – і на екрані відобразяться ключові показники для обраного виду фізичної активності. Наприклад, в режимі "Ходіння" можна побачити пройдену відстань, кількість кроків та спалених калорій.

  Інформативний екран

  Фітнес-трекер не лише буде стежити за вашими фізичними показниками, а й дозволить не діставати мобільний телефон через дрібниці. Це особливо важливо під час тренувань, водіння автомобіля та виконання відповідальних робіт. Для перегляду повідомлень та іншої інформації передбачений 1,23" сенсорний IPS-дисплей з роздільною здатністю 160 х 80 пікселів, розташований під склом 2.5D.

  Завжди з вами

  Розумний девайс готовий пройти будь-які випробування. Розробники Amazfit Cor 2 передбачили захист від води під тиском до 5 атмосфер, що означає безпечне занурення на глибину до 50 метрів. Завдяки цьому можна не побоюватися потрапляння пристрою під дощ та навіть плавати в басейні, не знімаючи фітнес-трекер.

  Приголомшлива автономність

  Вирушайте у поїздки та подорожі, зберігаючи впевненість у безперебійній роботі улюбленого гаджета. Нова версія Amazfit Cor порадує поліпшеною автономністю. Фітнес-трекер отримав вбудований акумулятор ємністю 160 мАг. Завдяки оптимізованому споживанню енергії цей запас дозволяє пристрою працювати до 20-ти днів на одному заряді.

  Надійна конструкція

  Віддаєте перевагу активному дозвіллю? У такому випадку важливо щоб і ваші гаджети були готові до відповідних навантажень. Корпус пристрою виготовлений з полікарбонату – довговічного та стійкого до зовнішніх впливів матеріалу. Гвинтове кріплення ремінця запобігає втраті фітнес-трекера. При цьому вага Amazfit Cor 2 становить всього 32 грами.

  Фітнес-трекер Xiaomi Amazfit Cor 2 (Black)
  Кешбек x2 29 грн
  1 699 грн
  - 12 %
  Ваша знижка 200 грн
  1 699 грн
  1 499 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс