Флеш-пам'ять Kingston SE9 32G (Silver) DTSE9H/32GB

Код: 640142
Модель 32 GB
модель 32 GB
Кешбек 4 грн
219 грн
Кешбек 4 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Хочете, щоб важлива інформація завжди була під рукою? Вам підійде Kingston DataTraveler SE9 – USB-накопичувач у металевому корпусі з отвором для фіксації на кільце ключів. Така конструкція дозволяє закріпити флешку без додаткових ланцюжків та карабінів, забезпечуючи максимальну надійність.

  Особливості:

  • Цілісний металевий корпус
  • Отвір для кріплення на ключі
  • Інтерфейс – USB 2.0 та вище
   

  Більше пам'яті

  Носіть з собою навіть великі обсяги інформації, використовуючи місткий USB-накопичувач. Компактна флешка збереже важливі документи, необхідне програмне забезпечення та мультимедійні файли. Достатньо лише підібрати оптимальну для ваших потреб ємність накопичувача.

  Надійна конструкція

  Пластикові корпуси USB-накопичувачів можуть поступово руйнуватися, навіть при обережному використанні, ставлячи під загрозу працездатність флешки та збереження інформації. Корпус DataTraveler SE9 виготовлений з цільного металу, що забезпечує йому підвищену надійність навіть при активній експлуатації.

   

  Практичне кріплення

  У металевому корпусі флешки передбачено отвір, який дозволяє прикріпити її безпосередньо до кільця на ваших ключах. Такий спосіб кріплення має вищу надійність, ніж кріплення за допомогою ланцюжків та карабінів, які можуть пошкодитися й призвести до втрати накопичувача.

   

  Стильний дизайн

  Розробники USB-накопичувача подбали про те, щоб створити стильний та лаконічний девайс, в якому немає нічого зайвого. Зовнішній вигляд DataTraveler SE9 відзначений нагородою Red Dot Design Award – визнаним у світі показником високої якості дизайну.

  Флеш-пам'ять Kingston SE9 32G (Silver) DTSE9H/32GB
  Кешбек 4 грн
  219 грн
  Кешбек 4 грн