Флеш-пам'ять Leef Bridge Type-C 32Gb (Black) LBC000KK032A1

Код: 613338
1 199 грн

Найшвидший спосіб передачі ваших файлів з USB-Flash Leef Bridge Type-C

USB-Flash Leef Bridge — сучасний, інноваційний мобільний USB-флеш-накопичувач з роз'ємами C-USB і USB 3.0.

Зручний і компактний накопичувач пропонує найшвидший спосіб передачі файлів між смартфонами на Android, планшетами, а також комп'ютерами з ОС Windows. Роз'єм C-USB прискорює процес передачі даних між пристроями, і робить його простіше.

Більше на 32 Гб

Накопичувач надає додаткове місце для ваших мобільних пристроїв об'ємом 32 Гб. За допомогою Flash Leef Bridge можна зберігати, переміщати та поширювати потрібну інформацію.

Ні додатковим встановленням

Для коректної роботи накопичувача Leef Bridge не потрібно наявності додаткових кабелів, програм, Wi-Fi або підключення до даних.

Вбудована система USB OTG

Leef Bridge був розроблений насамперед для пристроїв, що працюють під управлінням Android 4.1 або вище. Накопичувач також має вбудовану технологію USB On-The-Go (OTG).

Технологія представляє собою стандартизовану специфікацію для USB-підключень, яка дозволяє пристрою зчитувати дані через USB без використання настільного комп'ютера.

Гарантія безпеки ваших даних

Ще одне призначення Flash Leef — безпечна передача інформації між пристроями. Використання накопичувача для зберігання даний - абсолютна гарантія того, що важлива інформація не буде перехоплена під час передачі.

Практичний дизайн

Одним з основних переваг класичного дизайну накопичувача є його компактність. Невеликі розміри і зручна форма Leef Bridge дозволяють вам легко брати його з собою, куди б ви не пішли.

Флеш-пам'ять Leef Bridge Type-C 32Gb (Black) LBC000KK032A1
1 199 грн