Флеш-пам'ять Leef iBridge 32Gb (Black) LIB000KK032E6

Код: 35209
Кешбек 19 грн
999 грн
Кешбек 19 грн
від 40 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  Leef iBridge створений для розширення пам'яті на вашому iPhone, iPad, та iPod. Вам більше не доведеться видаляти файли, звільняючи місце.
   

   

  Флеш-накопичувач Leef iBridge

  До недавнього часу багато власників мобільних пристроїв Apple стикалися з волаючою технологічною несправедливістю: до iPhone, iPod та iPad було неможливо підключити звичайну флешку. Але час не стоїть на місці, та ось з'явився довгоочікуваний аксесуар Leef iBridge, за допомогою якого в будь-який момент можна легко розширити пам'ять мобільного пристрою.

   

   

  З Leef iBridge пам'ять більше не закінчиться

   


  З iBridge ви зможете легко переносити фото, відео та інші файли між пристроями iOS, Mac та Windows.

   

  Не пропустіть момент

  Зберігайте фото та відео прямо на Leef iBridge ™ та
  ніколи не втрачайте найяскравіші моменти у вашому житті.
      

  Перед вами фантастичний момент, саме час натиснути на кнопку «пуск» та отримати незабутній знімок, але смартфон несподівано каже, що ніяк не може зберегти файл — пам'яті недостатньо. Прикра ситуація! Але уникнути її можна, якщо скористатися флеш-накопичувачем Leef iBridge. Його необхідно підключити до мобільного пристрою та налаштувати збереження знімків з камери безпосередньо на Leef iBridge. Окрім фотографій на Leef iBridge можна зберігати і будь-яку іншу інформацію, наприклад, музику та відео з бібліотеки iTunes або прикріплені файли з електронної пошти (навіть у форматі zip-архівів).

   

   

  Обмін файлами

  Секрет Leef iBridge простий: пристрій представляє собою типовий флеш-накопичувач, але з двома виходами: USB (для підключення до ноутбука або ПК) і Lightning (для з'єднання з пристроями Apple).   

  Наявність USB-порту дозволяє Leef iBridge легко підключатися до інших пристроїв, зберігати, копіювати, переносити файли. Наприклад, ви можете під'єднати Leef iBridge до комп'ютера і зберегти фільм, а потім подивитися його в дорозі з екрану свого смартфона.


   

  Розроблений для вашого повсякдення

  Унікальний дизайн Leef iBridge ™ ідеально підходить до ваших пристроїв Apple та їх чохлів.
       

  Додаток Leef iBridge

  Для роботи з пристроєм Leef iBridge при його першому підключенні до смартфону або планшету буде необхідно завантажити і встановити однойменний додаток. Додаток підтримує iOS 8, розпізнає більшість медіаформатів, документів, музику, відео.      

  Резервне копіювання файлів

  В мобільному додатку iBridge крім широких можливостей для роботи з пристроєм є функція автоматичного резервного копіювання файлів, так що за збереження фотознімків і контактів можна не хвилюватися, всі дані легко відновлюються безпосередньо з програми.   

  Вся ваша бібліотека займає 0 мб

  Тепер всі ваші фільми і музика не займуть жодного мегабайта на вашому мобільному пристрої.
       

  Дизайн пристрою

  При всіх своїх функціональних перевагах Leef iBridge має ще й ергономічний дизайн. Пристрій має вигнуту форму, завдяки якій його можна носити підключеним і не боятися пошкодити. А важить цей компактний аксесуар лише 10 грамів.

  Флеш-пам'ять Leef iBridge 32Gb (Black) LIB000KK032E6
  Кешбек 19 грн
  999 грн
  Кешбек 19 грн
  від 40 грн/міс