Флеш-пам'ять Leef iBridge 3.0 64Gb (Black) LIB300KK064E1

Код: 606652
Модель 64 GB
Кешбек 51 грн
2 599 грн
Кешбек 51 грн
від 104 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  У вас коли-небудь закінчувалася пам'ять на iPhone або iPad, коли ви хотіли зробити фото, скачати фільм або додаток? Leef iBridge 3.0 — це зовнішній накопичувач, який розширює можливості вашого пристрою, щоб звільнити пам'ять на ньому. Завдяки компактним розмірам та ергономічному дизайну, Leef iBridge 3.0 «ховається» за корпус телефону, що робить його практично непомітним. Накопичувач сумісний з усіма пристроями з портом Lightning та працює з додатком iBridge 3.0

   

  Основні функції Leef iBridge 3.0

  • Перенесення та зберігання файлів. Звільняйте пам'ять на iPhone або iPad, переносячи фото, фільми та документи на Leef iBridge.
  • Резервне копіювання. Автоматично копіюйте контакти та фото для надійного зберігання.
  • Зйомка. Робіть фото та знімайте відео безпосередньо на Leef iBridge 3.0
  • Відтворення медіа файлів. Візьміть свою медіатеку з собою та вмикайте на iPhone/iPad в зручному місці.
  • Безпека. Створіть пароль (або використовуйте Touch ID) з LeefLock для захисту всіх даних у випадку втрати або крадіжки пристрою.
   
   

  Оновлений додаток — тепер ще зрозуміліше та зручніше

  Покращено інтерфейс додатку, шрифти стали насиченішими та густішими. Великі заголовки зліва зверху, плитковий інтерфейс та білий фон. А також простий та інтуїтивно зрозумілий дизайн іконок.


   


  Користуватися Leef iBridge — просто

  Для того щоб скористатися можливостями накопичувача, перш за все, необхідно підключити Leef iBridge 3 до iPhone або iPad. Після чого скачайте відповідний безкоштовний додаток для оптимізації роботи пристрою і полегшення роботи з файлами. І у вас з'явиться можливість просто та зі зручністю переносити, зберігати і використовувати потрібну вам інформацію.

   

   

  Відмінності Leef iBridge 3.0 від моделей минулого покоління

  Збільшена швидкість передачі даних
   

  Швидкість передачі даних зросла завдяки використанню протоколу 3.1. Також оптимізований інтерфейс програми (першими відображаються нові фото).  Впроваджена функція захисту даних
   

  Розумний захист LeefLock допоможе захистити всі дані користувача. Apple Touch ID захист додатка (відбиток пальця або PIN-код). Швидке та інтуїтивно зрозуміле налаштування.

     Інтегровані хмарні сервіси
   

  Більш глибока інтеграція з хмарними сервісами. Підтримуються 4 хмарних сервіси: Dropbox, Google Drive, iCloud, Box. Доопрацьовано управління: хмара інтегрована у файловий менеджер додатка, зручне переміщення файлів між iBridge і хмарними сервісами.  Покращений дизайн і якість матеріалів
   

  Комплектується оригінальним ковпачком з петлею для брелока. Матеріали надійніше та міцніше (цинковий сплав + thermoplastic elastomer). На 20% компактніше.

   
   

  Сертифікат офіційного дистриб'ютора

  Флеш-пам'ять Leef iBridge 3.0 64Gb (Black) LIB300KK064E1
  Кешбек 51 грн
  2 599 грн
  Кешбек 51 грн
  від 104 грн/міс