Флеш-пам`ять SiliconPower Mobile X10 32Gb (Champague) SP032GBUF2X10V1C

Код: 29238
Модель 32 GB
модель 32 GB
Кешбек 11 грн
559 грн
Кешбек 11 грн
від 23 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів  Вам не вистачає ємності вашого Android-пристрою? І у вас є велика кількість фотографій або відео, які занадто цінні, щоб видаляти? Silicon Power — провідний світовий постачальник рішень професійної пам'яті для зберігання даних, сьогодні представляє абсолютно нову мобільну флешку X10 32Gb for Android Mobile. Цей революційний Micro USB флеш-накопичувач може значно підвищити ємність для вашого Android смартфона та планшета, а також дозволяє користувачам створювати резервні копії та зберігати свої особисті файли на ходу!

   

  Один пристрій — подвійний доступ

  Обладнаний подвійним конектором SP Mobile X10 має змогу приєднуватися до ваших інтелектуальних портативних пристроїв через інтерфейс Micro USB інтерфейс, а до ПК та ноутбука за допомогою стандартного USB порту! Така характеристика 2-в-1 дозволяє накопичувачу оперативно та моментально передавати дані для вашого портативного пристрою. Без збитку для обмеженого простору для зберігання на вашому смартфоні або планшеті, ви зможете легко створювати резервні копії або отримувати доступ до особистих фото, відео та аудіофайлів в будь-який час та в будь-якому місці!

  Дизайн з отвором для кріплення

  Відрізняючись компактністю та малою вагою конструкції Mobile X10 може бути прикріплений до мобільного пристрою в якості модного аксесуара. Завдяки застосуванню технології COB (Chip On Board) Mobile X10 є водо- та пилонепроникним, стійким до ударів і вібрацій.
   

  Plug It — Play It

  Новий Mobile X10 відрізняється надійним цинковим корпусом та компактним розміром, а також стильним дизайном з характерним металевим блиском. Пристрою не потрібне додаткове джерело живлення або кабель, ви можете просто підключити Mobile X10 до свого смартфону або планшетного ПК та отримати повний доступ до ваших цифрових даних.

  *Рекомендується використовувати додатки управління файлами для Android, наприклад "ES File Browser" для організації файлів на мобільному пристрої.


   
  Флеш-пам`ять SiliconPower Mobile X10 32Gb (Champague) SP032GBUF2X10V1C
  Кешбек 11 грн
  559 грн
  Кешбек 11 грн
  від 23 грн/міс