Флеш-пам'ять SiliconPower Mobile C50 64Gb USB 3.1 (Black) SP064GBUC3C50V1K

Код: 632967
Модель 64 GB
модель 64 GB
Кешбек 15 грн
799 грн
Кешбек 15 грн
від 32 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  3 – це магічне число

  Всього хорошого завжди буває по три, тому у нашого нового накопичувача OTG Mobile C50 є три інтерфейси – USB Type A, Type-C та micro-USB. Більше не потрібно плутатися в інтерфейсах та роз'ємах! Даний накопичувач дає змогу з легкістю копіювати та переносити дані між пристроями з портами Type-C, ноутбуками та ПК з «традиційними» портами USB, а також смартфонами та планшетними комп'ютерами з портами micro-USB. Більше не потрібно думати, які фотографії та пісні видалити, щоб звільнити місце на накопичувачі мобільного пристрою! Накопичувач Mobile C50 дозволяє миттєво додати 64 ГБ до ємності накопичувачів різних мобільних пристроїв, звільнивши таке потрібне місце. Один маленький накопичувач дає гнучкість та свободу, позбавляє від плутанини кабелів та обмежень налаштувань мережі, здатний забезпечити по-справжньому універсальний доступ до даних у будь-якому місці. Отже, 3 – це справді магічне число.

  Інтерфейс Type-C – випереджаючи свій час

  Ви – прихильник традицій та «старої школи»? Або прагнете йти у ногу з часом та навіть випереджати його? Тепер це не так важливо. Інтерфейс Type-C отримує все більш широке поширення. Універсальний інтерфейс майбутнього є двостороннім, тому підключення завжди відбувається коректно з першого разу. Наш новий накопичувач C50 дозволить вам не випадати з ритму сучасного життя та випереджати свій час.

  «Розумна» конструкція забезпечує захищеність та довговічність

  Конструкцію даного накопичувача можна назвати по-справжньому «розумною». Інтерфейс Type-C захищений міцним еластичним ковпачком з ТПУ, здатним витримати понад 10000 відкриттів та закриттів. Завдяки надійному кріпленню ковпачка до накопичувача більше не потрібно хвилюватися, що ковпачок загубиться. З іншого боку накопичувача розташовується інтерфейс USB, який закриває собою інтерфейс micro-USB, коли останній не використовується. Щоб під’єднати накопичувач до пристрою на базі ОС Android, досить зрушити вгору інтерфейс USB та під’єднати до пристрою інтерфейс micro-USB (робота за принципом plug-and-play).

  Компактність та легкість у користуванні

  «Розумна» конструкція накопичувача забезпечує не лише ідеальний захист, а й легкість у спілкуванні й транспортуванні. Накопичувач украй компактний, на ньому також є спеціальний отвір, що дозволяє кріпити його на зв'язки ключів та сумки. Завдяки ергономічному прогумованому покриттю накопичувач легко під’єднувати та від’єднувати.

  SP File Explorer – безкоштовний додаток для зручного керування всіма вашими файлами

  Додаток SP File Explorer створено спеціально для пристроїв з інтерфейсом Type-C, а також для смартфонів та планшетних комп'ютерів на базі ОС Android™. Цей додаток дозволяє виконувати автоматичну категоризацію файлів, а також створювати резервні копії після натискання однієї кнопки.
  Флеш-пам'ять SiliconPower Mobile C50 64Gb USB 3.1 (Black) SP064GBUC3C50V1K
  Кешбек 15 грн
  799 грн
  Кешбек 15 грн
  від 32 грн/міс