Контролер Oculus Touch (Black)

Код: 608948
Кешбек 89 грн
4 999 грн
- 10 %
Ваша знижка 500 грн
4 999 грн
4 499 грн
Кешбек 89 грн
від 180 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Комфортне занурення у віртуальну реальність

  Oculus Touch - контролер, який надає можливість більш зручної та «реальної» подорожі у віртуальному світі, даруючи ні на що не схожі відчуття занурення. Oculus Touch - високотехнологічна розробка, яка дозволяє взаємодіяти з ігровим оточенням у віртуальному просторі. При цьому, не потрібно використовувати мишу, клавіатуру, геймпад і т.д. Підключення пристрою здійснюється через Bluetooth.

   

  Практичний дизайн

  Oculus Touch має практичний дизайн. Пристрій складається з двох невеликих контролерів-джойстиків. Кожен контролер забезпечує зворотний зв'язок з віртуальним світом через тактильні відчуття. Контролери практично невагомі. Завдяки продуманій формі, вони зручно розміщуються у долоні, стаючи немов продовженням ваших рук.

   

   

  Повне занурення у віртуальний світ

  Природність та ергономічність пристрою допоможе вам більш детально і правдоподібно зануритися у віртуальну реальність. На період відеосесії ви зможете повністю позбутися будь-яких нагадувань про зовнішній світ. Взаємодійте з будь-якими об'єктами, піднімайтеся по горах, стріляйте з лука або автомата, літайте, використовуючи тільки контролери в ваших руках!

   

  Природність і реалістичність дій

  Завдяки незвичним формам і дизайну Oculus Touch, натиск кнопки захоплення або тригера для підняття пістолета та стрільби відбувається вкрай реалістично та природно. З Oculus Touch можна відчути, як ви підбираєте віртуальний об'єкт з достатнім опором, який дає адекватний тактильний зворотний зв'язок. При цьому, це не втомлює ваші пальці в тривалій грі.

   

   

  Технології Oculus Touch

  Вібромоторчики в кожному контролері здаються потужними: вони виробляють ледь вловиму вібрацію, коли ви обираєте зброю і відчутно трясуть контролер при стрільбі. Oculus Touch також оснащений акселерометром і має сумісність з шоломом віртуальної реальності Oculus Rift. З Oculus Touch дозвольте собі сильніше зануритися у віртуальну реальність і отримати ще більш яскраві емоції, які ви запам'ятаєте надовго.

  Контролер Oculus Touch (Black)
  Кешбек 89 грн
  4 999 грн
  - 10 %
  Ваша знижка 500 грн
  4 999 грн
  4 499 грн
  Кешбек 89 грн
  від 180 грн/міс