Шолом SAMSUNG Gear VR (Black) з джойстиком (2017) SM-R324NZAASEK

Код: 613284
Кешбек 79 грн
3 999 грн
Кешбек 79 грн
від 160 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів  Одягнувши окуляри Gear VR Ви зможете зробити крок за рамки звичного, випробувати найнеймовірніші пригоди у світі віртуальної реальності. Оновлені Gear VR отримали у комплекті інтерактивний джойстик, з яким Ви зможете бути не лише спостерігачем, а й учасником подій!

   

   

  Ще легше та комфортніше

  В окулярах Gear VR Ви забудете про те, що перебуваєте у світі віртуальної реальності, адже вони такі легкі та зручні! Вони комфортно фіксуються на обличчі за допомогою м'якої підкладки, яка до того ж перешкоджає проникненню зовнішнього освітлення, забезпечуючи повне занурення у контент.

  Ергономічний дизайн

  Для більш комфортного та інтерактивного занурення у світ віртуальної реальності.

  Інтуїтивне керування

  Джойстик, що йде у комплекті з Gear VR, служить своєрідним пультом керування, за допомогою якого Ви можете керувати віртуальною реальністю. Ергономічна форма спеціально розроблена для вашої руки. Ви легко можете використовувати джойстик у якості геймпаду з тригером – перемога в ігрових боях буде вашою!

   

  Побачити більше

  Великі лінзи з кутом огляду 101° забезпечують чудове зображення простору віртуальної реальності. Вбудований гіроскоп та акселерометр гарантують плавність та точність відстеження повороту голови користувача.

   

  Віртуальна вечірка

  Неважливо, де зараз ваші друзі, на іншому кінці земної кулі або у будинку через дорогу, додаток Oculus Rooms and Parties допоможе вам опинитися поруч у будь-яку хвилину. Весела вечірка або серйозна розмова: встановіть програму Oculus Rooms, одягніть окуляри Gear VR та почніть спілкування у віртуальних кімнатах Oculus.

  Сумісність з пристроями Galaxy

  Неважливо, чи оснащено ваш смартфон Galaxy роз'ємом Micro USB або USB Type-C. Просто під'єднайте потрібний адаптер до Gear VR та вирушайте у подорож по віртуальній реальності.

  Шолом SAMSUNG Gear VR (Black) з джойстиком (2017) SM-R324NZAASEK
  Кешбек 79 грн
  3 999 грн
  Кешбек 79 грн
  від 160 грн/міс