Шолом віртуальної реальності Oculus Rift Headset (Black)

Код: 605790
Кешбек 199 грн
22 999 грн
- 57 %
Ваша знижка 13 000 грн
22 999 грн
9 999 грн
Кешбек 199 грн
від 400 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Поринь у віртуальну реальність вже зараз

  Занурення у Rift

  Oculus Rift дасть вам відчуття, які ви ніколи не відчували раніше. Коли ви заходите за допомогою Oculus Rift у свою улюблену гру, дивіться захопливе VR-кіно, переносьтесь у точку на іншому кінці планети або просто проводьте час з друзями у віртуальній реальності, вам буде здаватися що це відбувається насправді, що ви перебуваєте у центрі подій.

   
   

  Віриш у те, що бачиш

  В окулярах віртуальної реальності Oculus Rift використовуються новітні дисплей та оптика, які розроблені спеціально для цих окулярів. Висока частота оновлення, низька затримка при зміні положення пікселів разом з системою оптики й забезпечують неймовірну точність, високу якість зображення та широкий кут огляду.

   
   

  Магія присутності

  Новітній технологічний дисплей у поєднанні з точною системою відстеження положення голови, яка має мінімальну затримку, створюють відчуття присутності – відчуття, ніби ви насправді перебуваєте у тому світі, який бачите в окулярах. Жодна попередня технологія не створювала такого потужного відчуття занурення у віртуальну реальність.

   
   

  Витончений дизайн

  З того моменту, як ви візьмете в руки Oculus Rift, ви відчуєте увагу до деталей, яку було приділено при проектуванні й створенні окулярів. Налаштовувані, зручні, адаптивні й красиві – Oculus Rift втілюють дивовижне поєднання технологій й дизайну.

   
   

  Аксесуари, які йдуть в комплекті з окулярами Rift

   

  Інтуїтивне керування за допомогою пульту Oculus Remote

  Ви можете без проблем керувати навігацією, використовувати кнопки "Назад", "Додому", керувати гучністю за допомогою пульту дистанційного керування, коли перебуваєте в окулярах віртуальної реальності.

     

  Вбудовані навушники

  Вбудовані в окуляри Oculus Rift навушники розроблені спеціально, щоб змусити вас почувати себе, немов ви дійсно перебуваєте у віртуальному світі, вони дають вам відчуття простору й глибини. Навушники зйомні, отже ви можете використовувати свою власну аудіосистему якщо є бажання.


   
   


   

  Сенсор положення для Віртуальної Реальності

  Датчик відстежує зміну положень інфрачервоних світлодіодів, щоб перевести ваші рухи у Віртуальну Реальність й відстежує рухи, коли ви сидите або стоїте. Все, що потрібно зробити для його налаштування – це помістити датчик перед собою. Кріплення сенсора ідеально підходить для більшості штативів.

    

  Крутим іграм потрібен крутий контролер

  До комплекту входить офіційний бездротовий контролер Xbox One. Це один з кращих джойстиків в усьому світі, він ідеально підходить для широкого кола ігор та дій.

  Шолом віртуальної реальності Oculus Rift Headset (Black)
  Кешбек 199 грн
  22 999 грн
  - 57 %
  Ваша знижка 13 000 грн
  22 999 грн
  9 999 грн
  Кешбек 199 грн
  від 400 грн/міс