Диск Devil May Cry 5 (Blu-ray, Russian version) для PS4 (0946473)

Код: 641349
Кешбек 35 грн
1 799 грн
Кешбек 35 грн
від 72 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Devil May Cry повертається!

  Керівник проекту Хідеакі Іцуно й ключові члени команди розробки знову об'єднують сили заради створення найбільш вражаючої, технічно досконалої і по-справжньому вибухової гри знаменитої серії.

  Минули роки відтоді, як легіони пекла останнього разу навідувалися на Землю. Але наближається нове вторгнення. Зустрічайте останню надію людства – трьох мисливців на демонів. Вони разюче відрізняються одне від одного, але об'єднують сили по волі призначення і в ім'я помсти. Однак щоб перемогти, їм буде потрібно здолати, в першу чергу, власних демонів. З часу описаних в Devil May Cry 4 подій минуло кілька років. І ось демони знову загрожують світу людей, а в центрі Ред Грейв Сіті вкорінюється насіння «демонічного древа». Юний мисливець на чудовиськ Неро, союзник знаменитого Данте, не може залишити це без уваги. Втративши демонічну руку, джерело своєї сили, відтепер він змушений покладатися на механічні протези Devil Breaker, які наділяють свого власника неймовірними можливостями. А отже, йому знадобиться допомога талановитої зброярки Ніко...

  Втрата руки, навала демонів, зникнення Данте – все це має бути якось пов'язане, але як саме? Разом зі своєю новою напарницею Неро вирушає в дорогу, щоб розібратися в причинах того, що відбувається. В ході хрестового походу проти демонів вам належить битися з полчищами чудовиськ та грандіозними босами на геть зруйнованих вулицях Ред Грейв Сіті і з'ясувати всю правду, якою б страшною вона не була.

  Особливості гри:

  • Битва добра і зла. Вічна битва між добром та злом розгортається на тлі сімейної драми – непримиренної боротьби Данте з власним братом і розслідуванням вбивства матері.
  • Адреналінові битви. Кожен з трьох ігрових персонажів має унікальний стиль та  власний підхід до винищування демонів, що заполонили місто.
  • Чудова графіка. Завдяки технології RE Engine компанії Capcom знаменита серія продовжує підкорювати нові висоти у створенні чудових пейзажів, реалістичних персонажів, неймовірного освітлення та блискучих спецефектів.
  Диск Devil May Cry 5 (Blu-ray, Russian version) для PS4 (0946473)
  Кешбек 35 грн
  1 799 грн
  Кешбек 35 грн
  від 72 грн/міс