Диск PS4 Assassin's Creed: Истоки (Blu-ray, Russian version)

Код: 636679
Кешбек 27 грн
1 399 грн
Кешбек 27 грн
від 56 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  У всього є свій початок

  Дізнайтеся, як було створене легендарне Братство асасинів. Вам доведеться здійснити подорож у Древній Єгипет – одну з найзагадковіших імперій в історії – у часи, що стали доленосними для всього світу. Дізнайтеся забуті легенди, таємниці древніх пірамід, секрети останніх фараонів та історію створення Братства асасинів, записану ієрогліфами, значення яких давно забуте.

  Протягом чотирьох років творці Assassin's Creed IV Чорний прапор займалася розробкою гри, яка стане новим початком знаменитої серії. Ваш персонаж – Байек, захисник Єгипту. Саме з його долею пов'язані події, підсумком яких стане створення Братства асасинів. З ним ви опануєте повністю переосмислену бойову систему, завдяки якій можна з легкістю змінювати зброю ближнього та далекого бою, щоб атакувати відразу декількох супротивників. Обирайте навички для вашого асасина й виконуйте численні завдання, досліджуючи простори Стародавнього Єгипту. Ви з головою поринете у захопливі історії, опинившись у центрі подій, які визначили вигляд цивілізації!

  Таємничий світ Стародавнього Єгипту

  Розшукайте загублені у пісках гробниці, досліджуйте великі піраміди, розкрийте секрети, які криють у собі мумії, й дізнайтеся про наміри останніх фараонів та навіть самих богів.

  Оновлена механіка

  Вам належить опанувати повністю оновлену механіку бою. Ви зможете роздобути безліч видів зброї, що володіє найрізноманітнішими властивостями. Спробуйте пропрацьовану систему розвитку персонажа у кращих традиціях рольових ігор, обирайте вміння та випробуйте свої сили, борючись з найнебезпечнішими супротивниками.

  Нові території

  Ваш шлях від берегів Середземного моря до пірамід у Гізі проляже серед спекотних пустель та квітучих оазисів. Вам доведеться відбиватися від диких звірів та битися з нещадними воїнами, щоб дослідити цей загадковий та незбагненний край.

  Пригоди, що запам'ятовуються

  Виконуйте завдання в зручному для вас темпі. Кожна місія – це нова історія, яка нікого не залишить байдужим. На вас чекають яскраві персонажі та дивовижні звершення!

  Диск PS4 Assassin's Creed: Истоки (Blu-ray, Russian version)
  Кешбек 27 грн
  1 399 грн
  Кешбек 27 грн
  від 56 грн/міс