Диск Assassin's Creed: Одіссея (Blu-ray, Russian version) для PS4 (8112707)

Код: 636678
Кешбек 39 грн
1 999 грн
Кешбек 39 грн
від 80 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Assassin's Creed: Одіссея

  Створіть свою легенду у світі богів та людей, що роздирається війною

  Сім'я засудила вас до смерті, тому ви вирушите у подорож та пройдете шлях від вигнанця-найманця до легендарного грецького героя, а заразом і дізнаєтеся правду про своє минуле.

  Подорожуйте по дивовижному світу, де безліч гір та морів. Вас чекають зустрічі з найвідомішими діячами Стародавньої Греції та неймовірне відкриття, яке дозволить зрозуміти, які події вплинули на становлення західної цивілізації.

  Вперше в історії серії ви зможете самостійно обирати, яким героєм ви хочете бути, а доля всього світу буде покладена на ваші плечі.

  Покращуйте спорядження та опановуйте нові особливі здібності, підлаштовуючи навички персонажа під свій стиль гри. Вплутуйтеся у запеклі битви як на суші, так і на морі, по всій Греції, щоб стати легендою.

  Ключові особливості

  Створіть свого легендарного героя

  Вперше за всю історію франшизи Assassin's Creed ви зможете обрати, за якого персонажа грати – Алексіоса або Кассандру. Покращуйте спорядження, вдосконалюйте здібності та змінюйте свій корабель у подорожі, яка зробить вас легендою Стародавньої Греції.

  Відкрийте для себе землю міфів та легенд

  Дослідіть всю країну з величними містами та дивовижною природою, від засніжених вершин високих гір до глибин Егейського моря у самий розквіт Золотого століття Греції. Відкрийте для себе світ міфів та легенд. Дізнайтеся більше про стародавні ритуали та знамениті статуї, зустріньтеся з легендарними особистостями Греції лицем до лиця та розкрийте правду, оповиту міфами.

  Оберіть свій шлях

  Ваші рішення будуть змінювати світ навколо, у грі вас чекає понад 30 годин діалогів та кілька варіантів кінцівок. Насолоджуйтесь живим та динамічним світом, який постійно змінюється та реагує на кожну вашу дію.

  Вступайте у битви на суші та на морі

  Проявіть надзвичайні військові здібності та змініть перебіг боїв Пелопоннеської війни. Боріться за Спарту або Афіни у грандіозних битвах за участю до 150 воїнів з обох сторін. Зберіть власний флот для морських битв. Змінюйте вигляд свого корабля та наймайте членів екіпажу з унікальними характеристиками, найбільш підхожими до вашого ігрового стилю.

  Диск Assassin's Creed: Одіссея (Blu-ray, Russian version) для PS4 (8112707)
  Кешбек 39 грн
  1 999 грн
  Кешбек 39 грн
  від 80 грн/міс