Диск Assassin's Creed: Одіссея Omega (Blu-ray, Russian version) для PS4 (8112684)

Код: 636800
Кешбек 34 грн
2 499 грн
- 30 %
Ваша знижка 750 грн
2 499 грн
1 749 грн
Кешбек 34 грн
від 100 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Assassin's Creed: Одіссея. Omega

  Створіть свою легенду у світі богів та людей, що роздирається війною

  Сім'я засудила вас до смерті, тому ви вирушите у подорож та пройдете шлях від вигнанця-найманця до легендарного грецького героя, а заразом і дізнаєтеся правду про своє минуле.

  Подорожуйте по дивовижному світу, де безліч гір та морів. Вас чекають зустрічі з найвідомішими діячами Стародавньої Греції та неймовірне відкриття, яке дозволить зрозуміти, які події вплинули на становлення західної цивілізації.

  Вперше в історії серії ви зможете самостійно обирати, яким героєм ви хочете бути, а доля всього світу буде покладена на ваші плечі.

  Покращуйте спорядження та опановуйте нові особливі здібності, підлаштовуючи навички персонажа під свій стиль гри. Вплутуйтеся у запеклі битви як на суші, так і на морі, по всій Греції, щоб стати легендою.

  Ключові особливості

  Створіть свого легендарного героя

  Вперше за всю історію франшизи Assassin's Creed ви зможете обрати, за якого персонажа грати – Алексіоса або Кассандру. Покращуйте спорядження, вдосконалюйте здібності та змінюйте свій корабель у подорожі, яка зробить вас легендою Стародавньої Греції.

  Відкрийте для себе землю міфів та легенд

  Дослідіть всю країну з величними містами та дивовижною природою, від засніжених вершин високих гір до глибин Егейського моря у самий розквіт Золотого століття Греції. Відкрийте для себе світ міфів та легенд. Дізнайтеся більше про стародавні ритуали та знамениті статуї, зустріньтеся з легендарними особистостями Греції лицем до лиця та розкрийте правду, оповиту міфами.

  Оберіть свій шлях

  Ваші рішення будуть змінювати світ навколо, у грі вас чекає понад 30 годин діалогів та кілька варіантів кінцівок. Насолоджуйтесь живим та динамічним світом, який постійно змінюється та реагує на кожну вашу дію.

  Вступайте у битви на суші та на морі

  Проявіть надзвичайні військові здібності та змініть перебіг боїв Пелопоннеської війни. Боріться за Спарту або Афіни у грандіозних битвах за участю до 150 воїнів з обох сторін. Зберіть власний флот для морських битв. Змінюйте вигляд свого корабля та наймайте членів екіпажу з унікальними характеристиками, найбільш підхожими до вашого ігрового стилю.

  До розширеного видання Assassin's Creed: Одіссея. Omega входить:

  • Диск з грою Assassin's Creed: Одіссея
  • Набір Digital Omega: 1 тимчасовий бонус досвіду, 1 тимчасовий бонус монет і набір "Хронос" (5 епічних елементів спорядження, 1 епічна зброя і 1 епічна верхова тварина)
  • Артбук (художній альбом), який включає в себе ексклюзивні роботи художників студії Ubisoft Quebec. Ці ілюстрації лягли в основу візуального оформлення гри
  • Карта ігрового світу, оформлена в унікальному стилі. Знадобиться вам в процесі дослідження ігрового світу в Assassin's Creed: Одіссея
  Диск Assassin's Creed: Одіссея Omega (Blu-ray, Russian version) для PS4 (8112684)
  Кешбек 34 грн
  2 499 грн
  - 30 %
  Ваша знижка 750 грн
  2 499 грн
  1 749 грн
  Кешбек 34 грн
  від 100 грн/міс