Диск Battlefield V (Blu-ray, Russian version) для PS4

Код: 636388
Кешбек 29 грн
1 999 грн
- 25 %
Ваша знижка 500 грн
1 999 грн
1 499 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Боріться у наймасштабнішому конфлікті планети

  Вирушайте у драматичну подорож жорстокими полями битв Другої світової.

  Друга світова, якою ви її ще не бачили

  У Battlefield V студія DICE повертається до витоків франшизи та епохи, з якої все почалося, щоб подарувати гравцям ні з чим не зрівнянний шутер від першої особи про Другу світову війну.

  Персонажі, локації та зброя тієї війни відтворені на екрані за допомогою новітніх графічних технологій, а таких багатокористувацьких режимів ще не було в історії серії.

  Battlefield V натхненна забутими сторінками історії. Пориньте у неймовірні битви початку Другої світової, від десантних операцій до танкових зіткнень, про які іноді забувають, попри всю їх важливість.

  Ключові особливості

  Персоналізовані солдати

  Створюйте та змінюйте вигляд солдатів, зброї й транспортного засобу. Ваш готовий до бою загін буде розвиватися разом з вами та супроводжувати вас скрізь, від унікальних багатокористувацьких режимів до кооперативного режиму Combined Arms.

  Кампанія триватиме у прийдешніх доповненнях

  Доповнення Tides of War принесе у гру нові битви, фронтові операції та нагороди на полях Другої світової. Tides of War дозволить продовжити грати у Battlefield V, з головою занурюючи гравців у конфлікт, який почався з поразки великих європейських армій.

  Нові способи використовувати переваги поля бою

  Ви приведете свій загін до перемоги, якщо будете грамотно використовувати переваги поля бою. Будуйте укріплення, відновлюйте зруйновані будівлі або тягніть за собою стаціонарну зброю, щоб підвищити свою вогневу міць, що робить командну взаємодію ще важливішою й дозволяє отримати ще більше задоволення від гри.

  Диск Battlefield V (Blu-ray, Russian version) для PS4
  Кешбек 29 грн
  1 999 грн
  - 25 %
  Ваша знижка 500 грн
  1 999 грн
  1 499 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс