Диск Battlefront II (Blu-ray, Russian subtitles) для PS4 (6121618)

Код: 640108
Кешбек 23 грн
1 199 грн
Кешбек 23 грн
від 48 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Battlefront II

  Прокладіть свій шлях, граючи за солдата елітного загону

  Вирушайте в нескінченну пригоду у всесвіті «Зоряних війн» у новій грі найпопулярнішої серії всіх часів.

  Зі світловим мечем в руці проривайтеся крізь ряди ворогів до бази «Старкіллер», обходьте густі джунглі на планеті Явін IV та скеруйте свою ескадрилью винищувачів типу X в атаку на Зоряний руйнівник Першого ордена. Або станьте Іден, новим героєм у всесвіті «Зоряних війн», у захопливій одиночній грі.

  Змінюйте та покращуйте героїв, винищувачів та солдатів, кожен з яких має унікальні здібності. Їздіть на таунтаунах, керуйте танками та ганяйте на спідерах; знищуйте Зоряні руйнівники, які не поступаються за розмірами цілим містам, і використовуйте Силу, щоб показати, чого ви варті у битві з такими культовими персонажами, як Кайло Рен, Дарт Молта Хан Соло.

  Нерозказана історія ескадрильї «Інферно»

  Імперський загін особливого призначення «Інферно» виконує завдання, які іншим не під силу. Бійці загону однаково хороші як у наземному, так і в повітряному бою, і вони готові докласти всіх зусиль, щоб врятувати Імперію в темні часи.

  Іден — молодий офіцер Імперії, яка все життя готувалася до того, щоб очолити загін «Інферно». Батько навчив її всьому, що знав і вмів сам.

  Разом вони сила, здатна зламати будь-якого ворога своєю хитрістю та жорстокістю. Безстрашні перед лицем повстанців, вони завдають несподівані удари, щоб потім знову розчинитися у темряві космосу.

  Бійці загону «Інферно» подорожують галактикою на зорельоті «Корвус», надаючи підтримку там, де її найбільше чекають. На початку Star Wars Battlefront II вам належить разом з ними пережити останні години існування Імперії.

  Необмежені можливості

  ПРАВТЕ ГАЛАКТИКОЮ

  Галактична битва

  Беріть участь в епічних багатоетапних битвах і знакових місцях всесвіту «Зоряних війн». Приєднуйтеся до бою у ролі офіцера, стрільця, важкого бійця або спеціаліста. Боріться за стратегічну перевагу, використовуючи потужну техніку, особливі здібності та персонажів.

  ПІДКОРІТЬ ЗІРКИ

  Битви зіркових винищувачів

  Пілотуйте улюблені зіркові винищувачі у масштабних боях з величезними ескадронами ворожих космічних кораблів. Нападайте на великі кораблі, домагайтеся переваги у космосі і ведіть союзників до перемоги. На вас чекають якісно інші відчуття — зовсім не ті, що ви відчували, беручи участь в боях зіркових винищувачів у Star Wars Battlefront. І неважливо, чи ухиляєтеся ви від бластерного вогню, керуючи «Кинджал» Дарта Мола, або самі розстрілюєте з бластерів ARC-170 супротивника, — все буде не так, як раніше.

  ВІДЧУЙТЕ СЕБЕ ГЕРОЄМ

  Ваші улюблені персонажі

  Дарт Мол. Рей. Боба Фетт. Хан Соло. Ці та інші легендарні персонажі чекають на вас у Star Wars Battlefront II. Зробіть унікальних героїв ефективніше за допомогою модифікаторів здібностей та візьміть участь у боях, що відбулися за часів приквелів, оригінальної трилогії та фільму «Пробудження сили».

  НА ЗЕМЛІ, В НЕБІ І В КОСМОСІ

  Бойова техніка

  Пілотуйте судна з усіх трьох епох «Зоряних Воєн». У вашому розпорядженні величезні AAT, елегантні винищувачі, гучні крокоходи та кораблі ваших улюблених героїв.

  Особливості

  Однокористувацький сюжетний режим

  Рушайте у нову пригоду у всесвіті «Зоряних Воєн» разом з командиром Іден Версіо та іншими улюбленими персонажами і дізнайтеся, що трапилося після завершення «Повернення джедая».

  Багатокористувацькі битви

  Масові мережеві ігри Star Wars Battlefront II дозволяють вам керувати улюбленими персонажами, сидіти за штурвалом неймовірної техніки, відвідувати красиві планети та удосконалювати здібності у міру розвитку бійців чотирьох унікальних класів.

  Режим розділеного екрана для спільної гри

  Об'єднайтеся з товаришем та боріться разом у режимі розділеного екрана для спільної гри. Отримуйте нагороди, персоналізуйте героїв, заробляйте поліпшення та відточуйте свою майстерність перед участю у мережевих битвах.

  Диск Battlefront II (Blu-ray, Russian subtitles) для PS4 (6121618)
  Кешбек 23 грн
  1 199 грн
  Кешбек 23 грн
  від 48 грн/міс