Диск Days Gone (Blu-ray, Russian version) для PS4 (9795612)

Код: 639975
Кешбек 37 грн
1 999 грн
- 5 %
Ваша знижка 100 грн
1 999 грн
1 899 грн
Кешбек 37 грн
від 76 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Days Gone

  Боріться та ганяйте смертельно небезпечними дорогами постапокаліптичної Америки

  Чи вистачить вам навичок – і нервів – щоб пережити жахи розколотого світу у цьому грандіозному пригодницькому бойовику з відкритим світом?

  Приміряйте заляпане брудом взуття колишнього злочинця, байкера Дікона Сент-Джона, мисливця за головами, який намагається знайти причину жити далі там, де панує смерть. Знаходьте ресурси у занедбаних поселеннях, щоб потім робити з них корисні предмети та зброю, або налагоджувати контакт з іншими людьми, що вижили, зайнятими чесною торгівлею... або більш кривавими справами.

  Глобальна епідемія сильно попсувала людство, а істоти, відомі як фріки, продовжують винищувати всіх, хто залишився в живих. Будь-яка ваша помилка у спробах побудувати нове життя на небезпечних просторах північно-західного узбережжя Тихого океану може стати останньою.

  Мотоцикл – ваше рятівне коло в цьому захопливому пригодницькому бойовику, дія якого розгортається у величезній та жорстокій пустці.

  Ключові особливості

  Світ, що вражає

  Північно-західне узбережжя Тихого океану з його величними лісами, неосяжними луками, засніженими гірськими вершинами та пустельними вулканічними плато настільки ж прекрасне, наскільки й небезпечне. Досліджуйте гори, печери, ущелини та невеликі поселення, що протягом мільйонів років страждали від вивержень.

  Жорстокі сутички

  На цих землях нерідко можна зустріти агресивно налаштованих бандитів або зграї фріків, тому ви повинні вміти застосовувати свої пастки, зброю та покращені навички, щоб залишитися живим. І, звичайно ж, не забувайте про свій номадський байк, безцінний засіб пересування цими великими землями.

  Постійно мінливе оточення

  Сідайте за кермо вірного мотоцикла Дікона та досліджуйте живий світ з постійно мінливими погодними умовами, зміною дня і ночі, еволюціонуючими фриками, які пристосовуються до оточення – та небагатьма, кому вдалося вижити.

  Захоплива історія

  Пориньте в потужну історію про розпач, зраду та жаль, де ви візьмете на себе роль Дікона Сент-Джона, який намагається побачити хоча б проблиск надії, щоб оговтатися від важкої втрати. Що робить нас людьми у щоденній боротьбі за виживання?

  Бонус за попереднє замовлення*

  Зробіть попереднє замовлення Days Gone та отримайте бонус, до якого входять:

  Ранній доступ до арбалета номада

  Комплект поліпшень для мотоцикла

  *Ціна на диск, дати постачання та умови отримання бонусу можуть бути змінені виробником

  Диск Days Gone (Blu-ray, Russian version) для PS4 (9795612)
  Кешбек 37 грн
  1 999 грн
  - 5 %
  Ваша знижка 100 грн
  1 999 грн
  1 899 грн
  Кешбек 37 грн
  від 76 грн/міс