Диск Detroit. Стати людиною (Blu-ray, Russian version) для PS4

Код: 634605
Кешбек 33 грн
1 999 грн
- 15 %
Ваша знижка 300 грн
1 999 грн
1 699 грн
Кешбек 33 грн
від 68 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Що робить нас людьми?

  Перенесіться у Детройт 2038 року, що став мегаполісом найближчого майбутнього, де високорозвинені андроїди служать людству, в чому і полягає вся природа їх існування. Але скоро все зміниться...

  Приміряйте на себе ролі трьох різних персонажів-андроїдів та спостерігайте, як цей чудовий новий світ балансує на межі хаосу. Ваші вчинки різко змінюють хід напруженого складного оповідання. У грі доступні тисячі варіантів вибору та десятки кінцівок. Яким виявиться ваше майбутнє Детройту?

  Основні особливості

  Грайте свою роль у захопливому оповіданні

  Пориньте у світ, де моральні дилеми та складні рішення можуть перетворити рабів-андроїдів у революціонерів, що змінюють світ.

  Дізнайтеся, що означає бути людиною з точки зору справжнього покидька – і погляньте на світ очима машини.

  Їх життя, ваші рішення

  Визначте, як складеться неймовірна історія, де ваші вчинки вплинуть не лише на долі трьох основних персонажів, а й на майбутнє всього Детройту.

  Від того, як ви будете керувати Керой, Коннором та Маркусом, будуть залежати життя багатьох оточуючих персонажів – і якщо хто-небудь з них наважиться заплатити найвищу ціну та пожертвувати собою, історія продовжиться...

  Головні персонажі

  Керуйте трьома героями, яким випаде можливість змінити долі андроїдів та людства...

  Коннор

  На чиєму ви боці?

  Станьте прототипом досконалого андроїда, розслідуйте злочини та розбирайтеся в заворушеннях, що відбуваються у жвавому мегаполісі майбутнього, Детройті.

  Коннор обіймає посаду слідчого особливого відділу поліції, і його мета – допомагати департаменту поліції Детройту вистежувати «девіантів» – андроїдів, у яких збилися програмні установки, після чого вони відмовилися підкорятися своїм господарям або стали злочинцями.

  Як ви вирішите себе вести: залишитеся холоднокровною та розважливою машиною, беззаперечно виконуючи свої обов'язки, або почнете співчувати долі побратимів-андроїдів та сумніватися в правильності своєї справи?

  Маркус

  Як не переступити межу в боротьбі за свободу?

  Викличте іскру, від якої може спалахнути полум'я повстання андроїдів, граючи за Маркуса, ще одного девіанта, якому вдалося вирватися з полону свого коду.

  Втікши від господаря та приєднавшись до зростаючої підпільної групи інакодумців, Маркус очолює боротьбу за звільнення андроїдів Детройту. Залишаючи рішуче послання людям, чи вибере він гуманний шлях... або вдасться до насильства?

  Кера

  Що означає бути людиною?

  Подивіться на зубожілі занепалі райони Детройту очима нового андроїда Кери, якій вдалося уникнути програмування.

  Після своєї втечі разом з невинною дівчинкою, за якою вона присягнулася доглядати, Кера тепер вважається девіантом. Ви повинні допомогти їй звикнути до нерівності в цьому жорстокому світі та знайти в ньому своє місце... або постаратися змінити його, щоб захистити її сурогатну дитину.

  Диск Detroit. Стати людиною (Blu-ray, Russian version) для PS4
  Кешбек 33 грн
  1 999 грн
  - 15 %
  Ваша знижка 300 грн
  1 999 грн
  1 699 грн
  Кешбек 33 грн
  від 68 грн/міс