Диск Дожити до світанку. Extended Edition (Blu-ray, Russian version) для PS4 (9444978)

Код: 634612
Кешбек 10 грн
649 грн
- 15 %
Ваша знижка 100 грн
649 грн
549 грн
Кешбек 10 грн
від 22 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Пережити цю ніч

  Створіть свою унікальну історію в моторошному трилері для PS4.

  Жахи в глушині

  Вісім друзів опиняються в усамітненій хатині на схилі гори, і починають відбуватися страшні події...

  Непередбачуваний сюжет

  Ваші рішення визначають, хто переживе цю ніч. Вас будуть мучити несамовиті моральні дилеми, адже кожне, здавалося б, незначне ваше рішення буде мати непередбачувані катастрофічні наслідки.

  Ніхто не відчуває себе в безпеці в трилері «Дожити до світанку», створеному сценаристами та незалежними кінорежисерами фільмів жахів Ларрі Фессенденом та Гремом Резником. Те, що здається правдою, може бути ілюзією. Напружені повороти сюжету будуть тримати вас в напрузі до самого кінця.

  Вісім героїв

  У важкій атмосфері страху та взаємної недовіри вам доведеться збирати докази, граючи за кожного з восьми наляканих героїв, щоб знайти божевільного вбивцю. Будь-хто з них може вижити або загинути залежно від ваших рішень – і ви не зможете це повернути.

  Ефект метелика

  Використовуючи складну систему, засновану на «ефекті метелика», ви будете приймати рішення, від яких залежить життя або смерть ваших друзів, і змінювати хід історії. Система дозволяє бачити, до чого призводять ваші рішення та обраний вами шлях.

  Гра голлівудських акторів

  Погляньте в обличчя страхам, які оживають на екрані завдяки вражаючій грі голлівудських акторів, включаючи Хейден Паннетьєр ( «Герої», «Нешвілл»), що відображена завдяки потужній системі PS4, допоможе вам вирішити, хто з героїв повернеться додому живим.

  Диск Дожити до світанку. Extended Edition (Blu-ray, Russian version) для PS4 (9444978)
  Кешбек 10 грн
  649 грн
  - 15 %
  Ваша знижка 100 грн
  649 грн
  549 грн
  Кешбек 10 грн
  від 22 грн/міс