Диск Far Cry 5 (Blu-ray, Russian version) для PS4 (8112332)

Код: 636843
Кешбек 14 грн
1 499 грн
- 50 %
Ваша знижка 750 грн
1 499 грн
749 грн
Кешбек 14 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Far Cry 5

  Ласкаво просимо до округу Хоуп, штат Монтана

  Очольте місцевий опір проти небезпечного культу у шутері від першої особи з відкритим світом Far Cry 5.

  На землі, дорогах та у небі – відновіть контроль над округом Хоуп власними силами

  Проект «Брама Едему» – група релігійних фанатиків, які рятують душі городян без їх згоди – організувала свою штаб-квартиру в окрузі Хоуп штату Монтана, і у жителів залишилося лише два шляхи – прийняти порятунок або показати гостям, що таке справжнє пекло.

  Повстаньте разом з жителями округу Хоуп та виженіть мародерів-сектантів, їх харизматичного лідера Йосипа Сіда й трьох його братів та сестер, прозваних «вісниками». Заручіться допомогою звичайних людей, озбройте їх та бийтеся з деспотичною сектою, щоб повернути контроль над містом, а жителям свободу.

  ЗМІНЮЮЧИ ПРАВИЛА ГРИ

  Нові особливості Far Cry 5

  Найманці

  Бунтівні угруповання по всьому округу Хоуп тільки й чекають моменту, щоб приєднатися до вашого повстання проти сектантів. Врятуйте їх, дозвольте їм вступити в опір та боріться разом. Ніколи не знаєш, хто стане наступним союзником: друзі можуть приєднатися до вас в режимі спільної гри, але крім них вам на допомогу можуть прийти навіть тварини, серед яких вірний пес Бумер та бурий ведмідь Чізбургер.

  Загроза зсередини

  Почніть війну, яка назрівала близько 15 років. Фанатики проекту «Брама Едему» під проводом самопроголошеного пророка Йосипа Сіда весь цей час накопичували зброю, припаси та вербували нових членів, готуючись силою встановити свою владу над округом.

  Граючи за нового помічника шерифа, ви повинні очолити опір місцевих жителів й допомогти їм розбити сектантів та їх ватажків. Як і коли завдати удар, кого звільнити й кого залишити позаду – всі ці рішення визначать події, що відбуваються навколо вас.

  Повна свобода

  Існує безліч способів повернути спокій жителям округу Хоуп. Організувавши базу опору на Голландському острові, вам доведеться обирати власні методи боротьби. Досліджуйте оточення, щоб краще орієнтуватися на місцевості, розмовляйте з городянами, будьте в курсі всіх подій та допомагайте тим, хто цього потребує.

  Ваша історія буде розвиватися органічно, а кожна ваша дія, наприклад, наліт на пункти патрулювання або зупинка порибалити, буде впливати на гру та стан справ опору.

  Повноцінний спільний режим

  У боротьбі зі зловісним культом, що вчепився в містечко мертвою хваткою, вам не завадив би друг, готовий прикрити спину. Саме тому розробники Far Cry 5 подбали про те, щоб кампанія повністю підтримувала спільну гру. Переміщуйтеся місцевістю на пікапі, беріть участь у запаморочливих повітряних боях або очольте наліт на важливі ворожі позиції – що б ви не робили, друг може вам допомогти.

  Диск Far Cry 5 (Blu-ray, Russian version) для PS4 (8112332)
  Кешбек 14 грн
  1 499 грн
  - 50 %
  Ваша знижка 750 грн
  1 499 грн
  749 грн
  Кешбек 14 грн
  від 60 грн/міс