Диск Far Cry. New Dawn (Blu-ray, Russian version) для PS4 (0003858)

Код: 639976
Кешбек 29 грн
1 499 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Far Cry. New Dawn

  Боріться за те, що залишилося від світу

  Поверніться до округу Хоуп з Far Cry 5 через 17 років після глобальної ядерної катастрофи, що знищила більшу частину цивілізації, і боріться за виживання з іншими живими, які почали збиратися у розрізнені громади кочівників.

  У реаліях нового світового порядку безжальні рейдери, очолювані сестрами-близнючками Міккі та Лу, насильно спустошують запаси тих хто вижив, забираючи останні ресурси. Допоможіть захистити ці землі від грабіжників або очольте опір та переходьте в атаку.

  Тепер ви остання надія округу Хоуп. Допоможіть громадам тих хто вижив стати сильніше, зберіть смертоносний арсенал саморобної зброї, нападаючи на ворогів та подорожуючи новими територіями, і укладайте несподівані альянси, щоб убезпечити себе в цьому небезпечному новому світі.

  Ключові особливості

  Виживайте в пустках

  Дослідіть безкраї аномально квітучі поля та густі ліси цього дикого світу з мальовничим, але смертельно небезпечним постапокаліптичним ландшафтом. Подорожуйте поодинці або разом з другом в режимі спільного проходження для двох гравців та відкрийте для себе нові мутуючі форми дикої природи, захищаючи себе усім, що трапиться під руку.

  Бийтеся з рейдерами

  Вступіть у бій з жорстокими рейдерами та позбавте їх контролю над цінними ресурсами округу Хоуп. Заручіться допомогою найманців або супутників-тварин, які битимуться на вашому боці, і знову зустріньтеся з колишнім лідером культу судного дня – харизматичним Йосипом Сідом.

  Побудуйте свою базу

  Серед тих, що вижили знайдуться фахівці, які допоможуть вам майструвати зброю й транспортні засоби, тренувати найманців та навіть будуть здійснювати вилазки разом з вами. Розвивайте свою громаду та зміцнюйте базу, щоб удосконалювати свої здібності та отримати доступ до ще більш надійних видів зброї й спорядження.

  Диск Far Cry. New Dawn (Blu-ray, Russian version) для PS4 (0003858)
  Кешбек 29 грн
  1 499 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс