Диск Knack 2 (Blu-ray, Russian version) для PS4 (9897163)

Код: 640110
Кешбек 23 грн
1 199 грн
Кешбек 23 грн
від 48 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Knack 2

  Шлях до успіху

  Настав час думати про щось більше, граючи за найменшого з можливих героя. Ласкаво просимо у веселий та багатогранний світ битв, подорожей та головоломок, де здатний змінювати свій розмір Нек набрався сил і готовий рятувати всіх навколо.

  Зменшуйтеся, щоб пройти у вузькі проходи, прослизнути у крихітні лази або ухилитися від ворожих атак, або збільшуйте розміри Нека та станьте гігантським големом, здатним одним рухом розчавити ворога. Опануйте понад 20 різних прийомів, від приголомшливих ударів і стусанів до руйнівних кидків і дальніх захватів.

  Потрібна рука допомоги?

  Ваш приятель будь-якої миті може приєднатися до вашої пригоди або покинути її у спільному режимі. Веселіться, виконуючи особливі комбінації прийомів та перекидаючи ворогів, або навіть крадіть частини свого партнера, щоб спровокувати невелику дружню штовханину.

  Дивовижні здатності

  Тепер Нек вміє створювати щити, парирувати атаки противника і навіть кидати частини себе, використовуючи їх як бумеранг, приголомшуючи нещасних ворогів. Застрибуйте у танки та інші гігантські транспортні засоби, щоб отримати перевагу у вогневій потужності, а також не забувайте підбирати предмети, завдяки яким Нек зможе набувати інших форм та отримувати нові неймовірні здібності.

  Диск Knack 2 (Blu-ray, Russian version) для PS4 (9897163)
  Кешбек 23 грн
  1 199 грн
  Кешбек 23 грн
  від 48 грн/міс