Диск Marvel Людина-павук (Blu-ray, Russian version) для PS4

Код: 632681
Кешбек 33 грн
1 999 грн
- 15 %
Ваша знижка 300 грн
1 999 грн
1 699 грн
Кешбек 33 грн
від 68 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Нова оригінальна пригода Людини-павука

  Об'єднавши зусилля, Marvel і Insomniac Games придумали нову оригінальну історію про Людину-павука, несхожу на ті, що ви знаєте за коміксами і з фільмів. Цей Пітер Паркер - досвідчений борець з організованою злочинністю в Нью-Йорку. Він постійно балансує на межі, одночасно намагаючись привести в порядок своє особисте життя, побудувати кар'єру і захистити дев'ять мільйонів жителів, чиї долі залежать від його рішень.

  Стати Людиною-павуком

  Пітер Паркер - досвідчений Людина-павук, ось вже більше восьми років бореться зі злочинцями. Відчуйте всю його міць під час непередбачуваних битв, божевільних акробатичних трюків, польотів по місту на павутині і взаємодії з навколишнім середовищем. Ви більше не будете відчувати себе початківцям супергероєм, це самий умілий Людина-павук, за якого вам коли-небудь доводилося грати.

  Дізнайтеся оригінальну історію

  У цій оригінальній і захоплюючої історії зійдуться світи Пітера Паркера і Людини-павука. Вас чекає новий всесвіт Людини-павука, де ви побачите добре знайомих персонажів, що оточують Пітера і Людини-павука, з зовсім іншого боку.

  Нью-Йорк всесвіту Marvel - ваш майданчик

  Велике Яблуко оживає в самому великому інтерактивному світі, створеному студією Insomniac. Вільно літайте на павутині по жвавих районах і насолоджуйтеся розкішними видами пам'яток Манхеттена. Використовуйте оточення, щоб перемагати лиходіїв під час епічних битв, гідних кращого кіноблокбастера.

  Диск Marvel Людина-павук (Blu-ray, Russian version) для PS4
  Кешбек 33 грн
  1 999 грн
  - 15 %
  Ваша знижка 300 грн
  1 999 грн
  1 699 грн
  Кешбек 33 грн
  від 68 грн/міс