Диск Sekiro: Shadows Die Twice (Blu-ray, Russian subtitles) для PS4

Код: 642396
Кешбек 37 грн
1 899 грн
Кешбек 37 грн
від 76 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Постаньте з мертвих та помстіться тим, хто вас зрадив

  Sekiro: Shadows Die Twice – жорстокий пригодницький бойовик від третьої особи, дія якого відбувається у кривавій Японії XIV століття. Приміряйте роль воїна-вигнанця, що вирвався з обіймів смерті, головне завдання якого – врятувати свого пана й помститися його заклятим ворогам.

  Досліджуючи величезний заплутаний світ, ви зустрінетеся з безліччю грандіозних ворогів й візьмете участь у виснажливо важких поєдинках. Скористайтеся цілим арсеналом смертоносних протезів та потужних навичок ніндзя, комбінуючи скритність та переміщення по вертикалі, щоб сіяти смерть з тіні.

  Ключові особливості

  Глибока і напружена бойова система

  Опануйте до дрібниць опрацьовану систему боїв на мечах і використання протеза руки, який дуже сильно впливає на те, як ви воюєте. Об'єднайте ці бойові навички зі скритністю та здатністю долати перешкоди за допомогою гака-кішки, щоб здолати навіть найсильніших супротивників.

  Історія про зраду

  Станьте неймовірно талановитим шинобі, «одноруким вовком». Зазнавши поразки від самурая Ашина, що переховується в тіні. Поверніться до життя, щоб змінити свою долю, врятувати свого пана й помститися ворогам за всяку ціну.

  Приголомшлива подорож

  Дослідіть яскраві локації, натхненні Японією кривавого періоду Сенгоку, й використовуйте всі доступні інструменти, щоб знаходити таємні місця, нові предмети, готових поспілкуватися з вами персонажів та прихованих ворогів.

  Диск Sekiro: Shadows Die Twice (Blu-ray, Russian subtitles) для PS4
  Кешбек 37 грн
  1 899 грн
  Кешбек 37 грн
  від 76 грн/міс