Диск The Order 1886 (Blu-ray, Russian version) для PS4

Код: 634608
Кешбек 23 грн
1 199 грн
Кешбек 23 грн
від 48 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Розкрийте найпохмуріший секрет історії

  Перепишіть історію в незвичайному Лондоні вікторіанської епохи, в якому для боротьби зі стародавнім та могутнім ворогом використовується передова для свого часу зброя.

  Єдині захисники людства

  Починається нова ера - ера наукових звершень. Але в густому лондонському тумані, в тіні промислової революції ховаються старі і нові вороги, які готові занурити місто - і весь світ - в хаос. Єдині захисники людства - елітна організація лицарів, відома як Орден. У ролі Галахада, члена елітного лицарського ордена, ви вступаєте в багатовікову війну за майбутнє людства. Війну, яка назавжди змінить історію.

  Коли реальність зустрічається з легендами

  Це не зовсім той Лондон, який ми знаємо. В альтернативній історії гри «Орден 1886» історичні особистості та події переплітаються з відомими міфами і легендами.

  Битва на всіх фронтах

  У Лондоні XIX століття розгорається битва як зі старими, так і з новими ворогами. Бунтівники борються з Орденом і поліцейською державою, в той час як справжні вороги людства - стародавні і могутні істоти, відомі як напівкровки (Half-breeds), - стають все сильніше, а їх кількість у місті та його околицях постійно зростає.

  Сучасні технології

  Такі високотехнологічні пристрої, як дуговий розрядник, термітна зброя і монокуляр, допомагають встановлювати порядок в охопленому заколотом місті і битися з полукровками.

  Кінематографічність

  Ласкаво просимо до приголомшливо реалістичного неовікторіанського Лондона. Для посилення вражень від гри як від перегляду фільму та глибокого занурення у її всесвіт розробники імітують кінозйомку, застосовуючи відповідні візуальні ефекти.

  Цільне оповідання

  Пориньте в історію, повну таємниць, і зверніть увагу на унікальні риси кожного персонажа, якого ви зустріните під час гри. Все це стало можливим завдяки інноваційній технології захоплення рухів. Разом з плавними переходами від ігрового процесу до сюжетних вставок, - все разом це створює переконливу, захоплюючу історію.

  Диск The Order 1886 (Blu-ray, Russian version) для PS4
  Кешбек 23 грн
  1 199 грн
  Кешбек 23 грн
  від 48 грн/міс