Диск Tom Clancy's The Division 2. Колекційне видання Dark Zone (Blu-ray, Russian version) для PS4 (6094968)

Код: 641346
Кешбек 93 грн
4 699 грн
Кешбек 93 грн
від 188 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Tom Clancy's The Division 2. Колекційне видання Dark Zone

  Звільніть столицю

  Станьте частиною спецзагону, який бореться за те, щоб зберегти найзахищеніше місто на Землі від знищення.

  Епідемія продовжує поширюватися, тому спецзагону потрібна свіжа кров

  Tom Clancy's The Division 2, продовження тепло зустрінутого критиками шутера з відкритим світом 2016 року, переносить гравців у Вашингтон, округ Колумбія – найзахищеніше місто на Землі, де ви повинні запобігти знищенню цілої нації.

  Граючи за ветерана спецзагону, ви і ваша команди повинні працювати спільно, щоб зупинити епідемію, яка знищила Манхеттен сім місяців тому і тепер загрожує стерти з лиця планети столицю США.

  Tom Clancy's The Division 2, розроблена студією Ubisoft Massive, яка раніше подарувала світові гру Tom Clancy's The Division, розширює відкритий мережевий світ рольового шутера, додаючи у нього нові багаті локації з впізнаваними пам'ятками і до дрібниць продуманим всесвітом.

  Ключові особливості

  Нові знамениті локації

  Дослідіть живий відкритий світ, повний різноманітних локацій, від затоплених міських районів до занедбаних історичних пам'яток, протягом одного самого спекотного літа в історії. Бийтеся з ворожими фракціями, кожна з яких бореться за контроль над столицею, звільніть місто і захистіть те, що залишилося від суспільства.

  Живий мінливий світ

  Виснажена столиця продовжує страждати від різноманітних фракцій, які борються за ресурси і території. Їх нерозсудливість тільки погіршує становище, викликаючи конфлікти між ворожими та дружніми фракціями, цивільними особами та солдатами спецзагону.

  Боротьба триває

  Працюйте спільно з жителями міста, які опинилися у пастці, щоб уберегти їх від небезпеки, а вони, у свою чергу, будуть надавати вам потрібні ресурси й допомагати у будівництві операційної бази. Це означає, що люди і навколишній світ стають ще більш важливими для вашого ігрового процесу.

  До видання Tom Clancy's The Division 2. Коллекционное издание Dark Zone входять:

  • Гра Tom Clancy's: The Division 2
  • Карта
  • Збірник літографій
  • Диск з кращими музичними композиціями з гри
  • 30-см фігурка спецагента Heather Ward від Ubicollectibles
  • Цифровий контент: набір «Ветеран секретної служби» з екіпіруванням секретної служби, екзотичним забарвленням для M4A1, рідкісною емоцією та набір «Захисник столиці» з екзотичним дробовиком SPAS-12 «Колискова», кресленням зброї, екіпіруванням хімзахисту
  Диск Tom Clancy's The Division 2. Колекційне видання Dark Zone (Blu-ray, Russian version) для PS4 (6094968)
  Кешбек 93 грн
  4 699 грн
  Кешбек 93 грн
  від 188 грн/міс