Диск Tom Clancy's The Division 2. Washington D.C. Edition (Blu-ray, Russian version) для PS4 (8113391)

Код: 641429
Кешбек 22 грн
2 299 грн
- 50 %
Ваша знижка 1 150 грн
2 299 грн
1 149 грн
Кешбек 22 грн
від 92 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 місяць, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Tom Clancy's The Division 2. Washington D.C. Edition

  Звільніть столицю

  Станьте частиною спецзагону, який бореться за те, щоб зберегти найзахищеніше місто на Землі від знищення.

  Епідемія продовжує поширюватися, тому спецзагону потрібна свіжа кров

  Tom Clancy's The Division 2, продовження тепло зустрінутого критиками шутера з відкритим світом 2016 року, переносить гравців у Вашингтон, округ Колумбія – найзахищеніше місто на Землі, де ви повинні запобігти знищенню цілої нації.

  Граючи за ветерана спецзагону, ви і ваша команди повинні працювати спільно, щоб зупинити епідемію, яка знищила Манхеттен сім місяців тому і тепер загрожує стерти з лиця планети столицю США.

  Tom Clancy's The Division 2, розроблена студією Ubisoft Massive, яка раніше подарувала світові гру Tom Clancy's The Division, розширює відкритий мережевий світ рольового шутера, додаючи у нього нові багаті локації з впізнаваними пам'ятками і до дрібниць продуманим всесвітом.

  Ключові особливості

  Нові знамениті локації

  Дослідіть живий відкритий світ, повний різноманітних локацій, від затоплених міських районів до занедбаних історичних пам'яток, протягом одного самого спекотного літа в історії. Бийтеся з ворожими фракціями, кожна з яких бореться за контроль над столицею, звільніть місто і захистіть те, що залишилося від суспільства.

  Живий мінливий світ

  Виснажена столиця продовжує страждати від різноманітних фракцій, які борються за ресурси і території. Їх нерозсудливість тільки погіршує становище, викликаючи конфлікти між ворожими та дружніми фракціями, цивільними особами та солдатами спецзагону.

  Боротьба триває

  Працюйте спільно з жителями міста, які опинилися у пастці, щоб уберегти їх від небезпеки, а вони, у свою чергу, будуть надавати вам потрібні ресурси й допомагати у будівництві операційної бази. Це означає, що люди і навколишній світ стають ще більш важливими для вашого ігрового процесу.

  До видання Tom Clancy's The Division 2. Washington D.C. Edition входять:

  • Гра Tom Clancy's: The Division 2 у преміальній упаковці
  • Карта Вашингтона
  • Збірник літографій
  • Цифровий контент: набір «Ветеран секретної служби» з екіпіруванням секретної служби, екзотичним забарвленням для M4A1 та рідкісною емоцією
  Диск Tom Clancy's The Division 2. Washington D.C. Edition (Blu-ray, Russian version) для PS4 (8113391)
  Кешбек 22 грн
  2 299 грн
  - 50 %
  Ваша знижка 1 150 грн
  2 299 грн
  1 149 грн
  Кешбек 22 грн
  від 92 грн/міс